Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen leszolitásokat ajánloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen leszolitásokat ajánlotok amire a csaj nem mondja azt hogy "bocsi mennem kell"?

Figyelt kérdés
16/F
2009. márc. 4. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
hát ha nem tetszel neki akkor mondhatsz amit csak akarsz akkor is lefog rázni ..:/... viszont ha nagyon tetszel neki akkor (bizonyos határokon belül) bármit mondhatsz neki akkor is "megér neki egy próbát"... szerintem..
2009. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy humoros van, ami után még csajnak nem volt kedve lelépni (nálam) :P

-Szia, megmondanád mennyi az idő?

-Persze, xx:xx

-öö várj egy percet, látod ott azt az embert?

-igen, ki az?

-hát.. nem tudom, de kellett valami hogy beszélgetést tudjak kezdeményezni

(ilyenkor kezdett el nevetni, oldott a hangulat is, mondjuk ez csajfüggő, meg attól függ mennyire jössz be neki)

Ezt követően elhívtan sétálni, és volt egy kellemes délutánunk. A csajok szeretik a humoros fellépést, legyél határozott, magabiztos, lehetőleg tudd is mit akarsz mondani, ne csak nyögdécselj. :P


17/F

2009. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen előző jól beszél :P
2009. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia, ez az eset velem történt meg...

Sétáltam a városban és odajött hozzám egy srác. Megkérdezte hogy nincs e nálam véletlen mustár..., hát mondom azt pont nincs(és ezen mosolyogtam, és mivel rendes lány vagyok) megmutattam neki h merre van a legközelebbi bolt. De mondta h nem ide valósi, és nem e elkísérném, és én elkísértem:D Aztán persze kiderült hogy nem is kellett neki mustár, csak le akart vhogy szólítani. Én szeretem ha vki ilyen frappáns, és vicces dologgal elő tud állni.:)

16/L

2009. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból úgy menj oda hogy:

"hello. NE MENJ EL!!!"

akkor nem fogja ezt válaszolni:D

2009. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
utolsó válaszoló válaszán jót röhögtem XD:D:D:D
2009. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szélsőséges példa de egyszer mentem haza este és jött egy csaj...tényleg nem akartam semmit, csak így poénból "sietek, lesmárolhatlak?" és belement, pedig egyáltalán nem az a "tipikus bárkivel nő" volt...szval csak annyi h megfeleő kiállással és időzítéssel biztos sikerül vmi...
2009. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
azért ahhoz nagyon nagyon nagyon jó pasinak kell lenni ,(vagy nagyon nagy quvának ) hogy vki belemenjen egy ilyen "sietek lesmárolhatlak" c. történetbe ..:/
2009. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ez az utolso komoly. xD

de a mustáros és az idős amikor megmondta jo ötlet. Köszi :)

2009. márc. 4. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általános témájú beszélgetést kell kezdeményezni, pl. mikor jön a busz, mennyi az idő, suliból jössz, stb. és ezel után látni a csaj reakcióin, hogy érdeklődik-e. De ha csak szégyenlős akkor félreérthető a dolog, mert akkor lehet arra vár, hogy kérdezz tőle még valamit. De ha néma mint a kuka akkor hadd menjen. :)
2009. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!