Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz a fecske? Mi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a fecske? Mi nem tetszik benne a csajoknak?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszíves,miért nem jó a fecske.Mi az ami nem jó benne.

Boxer majdnem mindn testen előnyös. Igazából univerzális.

És akinek mondjuk jól áll a fecske? Biztos van ilyen is.

A fecske többet sejtet,mutat.Ezt nem szeretik a nők?


2009. márc. 4. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Nemis az hogy nem áll jól senkinek (habár sztem ez az igazság :P) de ma már halál ciki ha jóláll, hanem .Sztem nem férfias .Lehet h felszines vok de nekem égő lenne ha a pasim fecskét venne fel , szólnék is neki .. lehet lepontozni ez van... ja és ez olyan mint csajoknál a tundra bugyi..
2009. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az 1. válaszolóval!

A fecske már a múlté.

Én azt imádom,amikor egy fiatal srác vesz fel ilyet strandon!JUJJJJJJJJJJJJ!

Viva boxer!

De csak és kizárólag a feszülős,ami rátapad a fenékre!

Szerintem előnyösebb!

2009. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan ezt akartam mondani,olyan mint a lányoknak a bugyi.És h egy fiú is ilyet hordjon?Ti is elvárjátok h szép legyen az alsó neműnk,mi is elvárjuk h jól nézzetek ki benne,lehet h van akinek jól áll,de én megmondom őszintén,azért nem szeretem annyira,mert nagyon testhez tapad.Egy lánynál ez nem gond,de h egy pasinál...hát,nem is tudom =S
2009. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, van akin jól áll a fecske. Azért viszik annyira az ilyen Hilfiger meg olyan Hugo Boss fecskéket, mert kiment a divatból nem? -.-
2009. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kisfiús,megmondom őszintén nekem ezért nem tetszik.Én is a tapadós boxert szeretem,de volt már olyan párom aki hordott ezt is azt is,lesz@rtam igazábol,úgyis lekerült.Strandra tényleg ciki:-)
2009. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

1. vok.. Hasonlitsd össze a két képet


[link]


és


[link]



mindekettő pasinak jó teste van és jól néznek ki (zac efron fejét lehányom ugyan...) de mégis vhogy travisen annyira idiótán néz ki hogy az már fáj ...

2009. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Sőt. Az én barátomnak nagyon is jól áll :P Imádom :P Boxerben meg eltűnik minden... Fecskében látszik a kerek feneke, elől a domborulat is :) ;)
2009. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont,hogy a fecskét szeretem a barátomon.És ő is magán.
2009. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tehát ha valami,akármi jó akkor azt ne használjuk,mert nem divatos. Olvasni sem divatos,akkor maradjunk buták??


20:26

Elárulom,hogy nyárona feszülősboxer a legmelegebb.

Abban aztán izzad a kuki.


20:27

A fiúknak bejön a tanga,mert többet mutat.A fecske is többet mutat.


21:02

Őszintén szólva ilyen véleményre nem számítottam.



Miért van az az érzésem,hogy a nagyonmenő vagyok és divatos emberek azok akik lenézik a fecskét.

2009. márc. 4. 21:34
 10/25 A kérdező kommentje:

20:57

Az első sexre készül a másik meg kimászik a vízből.

A kettő azért nem ugyan az.

Szerintem eg a kockás gáttyó is elég idétlen.

2009. márc. 4. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!