Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ő pedig 17.

1 hónapja ismerkedtünk meg egyik osztálytársamon keresztül. Nagyon sokat beszélgettünk msn-en facebook-on. 1-2x találkoztunk de azok akkor voltak amikor osztálytársam is ott volt. Mindketten tudunk már szinte mindent a másikról. "Mindig tök jó vele beszélni olyan érzés mintha a testvérem lenne".-igy voltam vele. Aztán elmesélte hogy vele mindig ugy van hogy beleszeret egy lánybaa és amikor már járnak meg minden akkor már nem kell neki.(én is ő is szűz még). Ma bevallotta hogy szerelmes lett belém.(tnap találkoztunk). Nem tudom mit érzek...:S mindig nézegetem a képeit és szintee nevetgélek a gép előtt amikor irogat de nem biztos hogy tudnék vele járni... mi legyen?, nemtudom mivan veelem és hogy mit tegyek?!...


2011. ápr. 21. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az h nevetgélsz a gép előtt azokon,amiket ír, az még nem jelent "semmit". De ha úgy érzed,h mindennél jobban szereted, bármit megtennél érte, vagy legalább azt,h borzasztóan hiányzik,mikor nincs veled és vele akarsz lenni, folyton rajta agyalsz...nah akkor az már erős vonzalom,ami szerelem is lehet. :) Ha úgy érzed,h szereted annyira,h járni szeretnél vele,akkor hajrá! :)
2011. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az amiről te beszélsz első, az a szerelem. ahhoz hogy valakivel járj nemkell szeretni, elég ha tetszik. Aztán vagy megszereted vagy unalmas lesz és szakitotok. de akkor arra számits hogy utána már 1 szót nemfogtok kb váltani egymással csak ritkán
2011. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második, nem feltétlenül igaz, hogy utána már egy szót sem váltanak majd. Az előző barátnőmmel is egy barátságból alakult ki a kapcsolat, aztán három hónap után szakítottunk, de napi szinten beszélünk és ugyanúgy jóban vagyunk. Igaz, mi előtte már 2,5-3 éve ismertük egymást nem 1 hónapja, mint a kérdező :)
2011. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!