Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! A kis aranyos, stilusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A kis aranyos, stilusos es kedves lanyok, vagy a dogos, vekony es cigis lanyokjonnek be inkabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kisaranyoskedves
2011. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az olyanok, amelyikek nem cigiznek és jól néznek ki. Milyen kérdés ez már? Nem csak ez a két kategória létezik és nem is éles a választóvonal a kettő között.
2011. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de hozzászólnék majdnem mindeki azt fogja mondani h a kis aranyos ,vékony ,stílusos jön be de az életben a másikat válsztják mert az elsőt nem lehet kihasználni.
2011. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tsz-tag ***** válasza:
ha valaki az elsőt választja az azért van mert nincs magától elszállva mint a kedvesaranyos....és nem a kihasználásról van szó itt
2011. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tsz-tag ***** válasza:
vagyis másodikat, sorry
2011. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok, de csak annyit tennék hozzá, hogy azokat nem olyan könnyű lefektetni.
2011. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az előző kommentárnak nagyon igaza van(bár én fiú vagyok), én 2 éve egy aranyos, stílulos, kedves lánynál próbálkozok biztos eredmények nélkül. természetesen nem mondok le róla, de az hogy a dögös csajokat választják az életben az azért van, mert ők hamarabb bemásznak az ágyba
2011. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A dögösnek nevezett nõk azért az a nevük, mert mindent beleadnak gàtlàs nélkül. Utàna meg dobjàk õket.


A kis aranyos viszont eljàtszadozik a férfiak kicsi kifinomult agyàval.:):)

2011. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki tizenévesen rászokik a dohányzásra az vagy divatból teszi vagy mert szereti élvezni a dolgokat. Mind1 melyik okból a végeredmény ugyan az könnyebben kapható vagy divatból vagy azért mert élvezi ami ezzel jár.
2011. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tsz-tag ***** válasza:
51%
20 vagyok dohányzom...biztos divatból cigizek akkor is amikor full egyedül vagyok...
2011. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!