Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Gáz, ha nézek meséket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz, ha nézek meséket?

Figyelt kérdés

Én nem tartom annak, de egyik osztálytársam szokott piszkálni ez miatt (gyerekes vagyok). (Külsőleg nem vagyok gyerekes)

Nem mindig azt nézek, de párszor muszáj nézni :)


15L


2011. ápr. 23. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
22 éves nő vagyok,és a mai napig nézem a meséket,este is arra alszok el. Faterom 46, de ő is láttam múltkor, hogy direkt a Tom és Jerryre kapcsolt. Semmi gáz nincs ebben:)
2011. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
szerintem majd kinövöd, csak meg kell találnod a filmek között azt csoportot, amelyiket szereted
2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tsz-tag ***** válasza:
dehogy gáz...én 20 vagyok de a kedvenceimet mai napig elnézegetem...vagy csak vegyed a kezedbe az ezeregy éjszaka meséi c. könyvet...még 50 évesen is szépnek fogorm találni a meséket :) a gyerekesség ugysem abból derül ki hogy mit nézel a tv ben
2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki???


Én mindenevő vagyok! Megnézek meséket, horrort, akció vígjáték minden!


Kedvenc mesém az "így neveld a sárkányodat"

2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok, múltkor a 24 éves pasimmal néztük a Szépség és a szörnyeteget, mert ment a tévében... :D

Én amúgy is szoktam néha meséket nézni. Aki emiatt lenéz, azt csak sajnálni tudom, mert a mesék jók! :D

2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nemtom elmúltak-e már azok az idők, de pár hónapja még egyenesen elvárt volt meséket nézni, mert hogy az milyen jó, és azt nyilvánították eretneknek aki nem nézte.

Azzal meg, hogy "muszáj"jal hivatkozol valamire, bebizonyítod, hogy tényleg gyerekes vagy.

2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4. vok lemaradt 26/f
2011. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szebb, mint a valóság.
2011. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én 20/f

Még a mai napig nézek meséket.Mond meg a barátnődnek ,hogy ő a fura ,hogy nem néz mesét.Mindenki nézi ,de nem mindenki vallja be.

2011. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a gáz, aki piszkál miatta. Ne foglalkozz vele. Legalább Te hasznosan eltöltöd az idődet ahelyett, hogy innál, cigiznél, drogoznál, és szexelnél. Egyáltalán nem vagy gyerekes, hanem nagyon is okos. Aki ezért piszkál, az meg hülye!
2011. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!