Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a 14-17 éves válaszolók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a 14-17 éves válaszolók pénisze átlagosan 17-20 centi között van, a 20-tól felfelé lévőknek 13-16 között. Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta vagyok ezen az oldalon, ezt a témakört nézem a leggyakrabban, és az évek során ezt vettem észre. Most vagy idősödve megy össze a pénisz, vagy a fiatalok nagyot mondanak, esetleg alulról mérik a helyes felülről mérés helyett, és akkor pár centivel tényleg hosszabb. Vagy ti nem vettétek ezt észre?
2011. ápr. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se tudják, hogy mi a helyes mérési mód.
2011. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tsz-tag ***** válasza:
hehe jó kérdés:D tudod a fiatalok isten áldásával születnek ilyen nagy szerszámokkal...most majd tuti írják 100 an hogy de nekem tényleg 20 centis de bízd rájuk ;) annyit mondok hogy az idősebb korosztálynak hidj.amikor ezek a 16 körüliek lesznek 20 körül akkor nekik is össze fog menni xD
2011. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vadmeggy ***** válasza:
De most komolyan nem kurv.ára tökmind1?
2011. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy melyik nyominak kel 20centis pénisz, kígyókkal orálozik vagy mi? -.-"
2011. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem a 2. feltevésed a helyes, hogy egyes emberek nagyot mondanak(tisztelet a kivételnek). Majd össze fog nekik "zsugorodni" pár év múlva;)
2011. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 cm volt és viszonylsg vékony, most éretten 13 cm, vastagabb valamivel és tényleg érettebb, 10x nagyobbat élvezek elsüléskor és után még vagy fél percig, fiatalon meg kirepült oszt jónapot... Szóval átment minőségbe... (Ahogy az agyunk is tapasztaltabb mint kölyökként.)
2013. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!