Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megelégeltem, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégeltem, hogy nem tudok becsajozni. Hogyan tudnék "még" tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves leszek nemsokára. Arcra még azt mondanám, hogy elmegy, nem vagyok jóképű, de csúnya sem.

Az a bajom, hogy 169,5 cm vagyok, és egy rakás 170 cm-es csajnak az az első válasza, hogy nem vehet fel mellém tűsarkút. Ezeket a szépségeket otthagyom a f*szba. A másik dolog, hogy van egy egészen pici pocakom, és nem vagyok kigyúrva. Azaz, a felső testem annyira nem vészes, leszámítva hogy nincs nagy vállam, karom. Olvastam, hogy az izmosabb pasik nem mindenkinek jönnek be, meg komoly kitartás kell egy test kidolgozásához. Tehát a magasságommal és az arcommal nem tudok mit kezdeni, max. kompenzálhatom a dolgokat gyúrással. De hogy mégjobb legyen nekem, csomószor a barát zónába tesznek a csajok, mert jól elvannak velem. Fel kell fognom, hogy egyszerűen ha nagyon helyes lennék, csomó lánynak tetszenék, de ezt dobta a gép.

Aztán itt egy kép magamról, már úgyis mindegy:

[link]


2 hónap alatt 5 csajnál próbálkoztam be, ebből az utolsó 2-vel találkoztam, és a legkülönbözőbb indokok alapján mentem a lecsóba. Ez van :)


2011. ápr. 23. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
[link] az oldalon kérdezhetsz a csajozás kapcsán, elmehetsz tréningekre írnak teknikákat,tapasztalatokat.
2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kép alapján nem vagy ronda (már amennyire fiúként meg tom ítélni), bár az igaz, h sajnos minden lánynak a magas fiúk tetszenek. Azért sztem nem reménytelen a helyzeted. Én is akkora vagyok, mint te, csak még csúnya is mellé.
2011. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a kép alapján neked tonnaszámra kéne nőznöd... (de mindenképp gyúrd ki magad, és fontos, hogy NE csak bicepszre)
2011. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1: Amikor a pasik CSAK a tökéletes lányokhoz szólnak, akinek elég nagy a melle, elég formás, elég vékony, egy darab pattanása nincs, se fogszabályzó, se szemüveg, se semmi (éljen a photoshoppolt képeken felnevelkedett nemzedék!), addig a csajoknak IGENIS lehet elvárásuk, hogy legyen a fiú is sportos, ápolt, és ebbe a kis pocak, vékony karok nem illenek bele.

2: Tedd össze a két kezed és hálálkodj, hogy fiúnak születtél, mert heti háromszor egy óra sport már bőven elég, hogy olyan tested legyen, mint egy görög istennek, és nem kell azt nézned, hogy mekkora a derekad, a csípőd, mekkora a melled, fog-e lógni, ha lefogysz, és lesz-e narancsbőröd.

Lusta vagy, az van!


3: 5, azaz öt csajnál bepróbálkoztál. Hát wow! Mások egy éjszaka ennyi csajnál próbálkoznak egy buliban, és ha csak a 20. jön össze velük, akkor örülnek, mert van barátnőjük.


4: Bogárkám, amíg ilyen igénytelen vagy saját magaddal szemben, addig biza lejjebb kell adni a csajokkal kapcsolatos igényeidet is, és akkor lesz barátnőd. Ugyanis úgy látom, eddig nem jó helyen keresgéltél.


Bocs, nem köcsög vagyok, hanem őszinte.

2011. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
akkor te is egy olyan szerencsétlen kivétel vagy, mint én. ergo 10-esek vagyunk, mégis szívunk
2011. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem az első és egyben legfontosabb, hogy ne akarj "becsajozni", és itt kiemelném az akarás szót! ellenben ami nagyon fontos, hogy hozd ki magadból azt amit lehet. írtad, hogy szerinted nagy hátrány a magasságod. csak hogy tudd ez egyben előny is! egy 170cme-s testet sokkal de sokkal könnyebb kigyúrni mint egy 190cm-eset. ha megnézed az Éden Hoteles srácokat, a személyi edző srácot kivéve mind 175cm körüliek. szóval én azt tanácsolnám, hogy ne akarj hanem tegyél magadért, ne azért hogy ilyen-olyan csajod legyen, hanem hogy jobban érezd magad.
2011. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jól érzem magam pocakosan is, mert szeretem a hasam, édesszájú vagyok. Azaz, bármit megehetek, nem fogja megfeküdni a hasam. Ha lenne barátnőm, fel se tettem volna ezt a kérdést. :)


Volt eddig 1, ő magasabb volt nálam, de egyáltalán nem zavarta! És szűz sem vagyok.

2011. ápr. 23. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne 170 centis csajokkal kezdj ;)

Bőven vannak 160-165 centi magas, vagy még alacsonyabb szép lányok. Arcra nem vagy vészes kép alapján. Ha a testeddel nem vagy elégedett, akkor sportolj. Nem kell izomaggyá gyúrni magad, de szerintem kevés olyan lány van, akinek nem jön be egy kicsit szálkásabb/izmosabb, de nem agyon gyúrt férfitest.

Nem kell folyton mindenkinél bepróbálkozni, ismerkedj több lánnyal, és figyeld, hogy melyik az, amelyik inkább vevő a társaságodra, és annál próbálkozz be.

Sok sikert!

2011. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valahogy rosszul közelíted meg. Milyen lány az olyan, aki csak a magasságod miatt elhajt? Valóban egy ilyen"társra" lenne szükséged? Legyél magabiztosabb és NE hallgasd meg a problémáikat, ne a barátjuk legyél! Tanulj meg alfahímként viselkedni, még ha nem is vagy az. Olyanok a jányok, mint a kutyák - megérzik ha nem bízol magadban. Nekik Férfira van szükségük és ez elsősorban viselkedésre, nem pedig izomzatra értendő!
2011. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!