Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet vonzó egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet vonzó egy férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
most fogsz óriási kamuválaszokat kapni a nőktől::::
2011. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kamuzok. Nő vagyok. 36 éves.

Minden nőnek más a vonzó egy férfiban. Vannak akiknek az izmos testfelépítés, van akiknek a mackós pocak, van akiknek a rockeres hosszú haj stb.

De tény, hogy kevés nőnek kerül olyan, mint amit tizenévesen elképzel.

Pl. nekem a barna, kicsit izmos, barna/zöld szemű fiúk tetszettek mindig, akik nem nyomulósak, de van humoruk.

Na már most... a férjem kicsit kopaszodó típus, de már fel sem tűnik, csak hogy barna mint elképzeltem. Sose gondoltam hogy szemüveges párom lesz, de ő az, de a nagy barna szemeit imádom a hosszú szempilláival.

Kicsit izmos, ez mondjuk bejött, de már növesztett némi pocót, mert ízlik a főztöm. Van humora, bár nem feltűnően, de van. Vonzó még benne az hogy segítőkész, hogy meg tudok vele beszélni bármit, hogy őszinte, hogy hűséges. Tudom ezek nem külső dolgok, de nem azt kérdezted hogy külsőre! :)

Ja és jó feneke van, ami nekem mindig tetszett, hogy ne lógjon a farmer hanem formás feneke legyen. :D

2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Elég sok mindentől. Ezt így konkrétan nem tudnám megmondani, minden nőnek más és más a vonzó és minden férfin más a vonzó. Nekem speciel attól, ha helyes az arca, jól öltözködik, kicsit sportosabb testalkatú. De igazából leginkább az összkép számít.
2011. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Akkor én őszinte leszek beválalom a sok lepontozós álszentet:)

Szóval külsőleg nekem a magas 180 feletti nagy darab tehát ilyen 100 kiló feletti pasik jönnek be. Széles izmos válakkal egy kis pocak bele fér:) Szeretem a kopasz/ rövid barna hajú pasikat és engem egy meleg barna szempár gyorsan levesz a lábamról. Belső tulajdonságoknál nekem fontos, hogy igazán férfias legyen határozott, kemény, tudja mit akar. Egy olyan ember akire rábizhatom magam és majd a családom a jég hátán is megél tipus. Nekem a túlzott romantika idióta becenevekkel nem igazán jön be. Legyen illedelmes hozzon néha virágot de hagy legyek én aki bújik, aki szeretget.

2011. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
erre beírtam a google keresőbe hogy bodyguard. nézzétek meg a 7. oldal 2. képét XD
2011. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
90%

nekem attól, ha sportos, férfias, határozott. magasság annyira nem lényeg, nálam azért legyen 10 centivel minimum magasabb (165 vagyok). attól, ha nem esik hasra előttem. attól, ha nem nyálas (mondjuk ez a férfiasban benne van). és attól, ha okosabb nálam :)


de ma már egy Schwarzi testű Eisnsteinnek sem lenne nálam esélye, mert van már férjem :P:D


29/N

2011. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
69%
ja, első: az hogy Te nem jössz be a nőknek, nem jelenti azt, hogy nincs olyan, aki igen...
2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Én megcáfolnám hogy a testalkat számít. :P

202cm vok és 105 kg,gyúrok,úszok is még sincs senkim.

Mindenki mondja hogy jófej vagyok meg humoros stb.(am télleg sokszor túl jó kedvem van xD :$).

Üdv! :D


[18/F]

2011. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És akkor most tizenéves csajok (-18) mi lehet első benyomásra vonzó egy férfiban?
2011. ápr. 24. 09:16
 10/10 anonim ***** válasza:

jéhh, köszönöm a 20%-os leszavazást ;)

ez azt jelenti, hogy a gyk olvasói közül 5-ből 1 nem teljesen retardált, szép arány. erről az elte-s srácok jutnak eszembe, akik azt se tudták hogy a holdon elengedünk egy tárgyat leesik. :P sok a magabiztos nyomi az tény


napietus mi ez az álszentkedés he? ;D fogadjunk fel se fogtad amit írtam csak látod a válaszarányt aztán gondolod írsz valami okosat.


hangsúlyozom ELSŐ vagyok, tehát az összes többi ilyen kérdés átlagából indultam ki, mikor itt valaki felteszi ezt a kérdést általában mindenki rohangászik azzal a kérdéssel hogy neki a belső a fontos egy fiúban, nem baj ha nem valami adonisz, nem igazán számít milyen magas, Ne legyen nagyképű, mert az taszító, Ne legyen teljesen hülye mint egy szakmunkás, csak legyen okos és szeressen. Ez egy átlagválasz így ironikusan megjegyeztem hogy a tízmilliomodik ilyen kérdés után az oldalon milyen tömegválaszokra lehet számítani.

De természetesen miután megelőztem mindent és ezt leírtam mindenki előtt, már rögtön nem így fog működni, mivel aki ilyet írna, már gyengének hangzana így persze pont ellenkezőleg válaszolt mindenki, nem olyan nehéz átlátni csak a gyk-s szerelem-szex témabeli intelligenciaszint süllyed a béka segge felé :P


ez egy rohadt nagy általános igazság volt, tudom hogy most szarrá leszek oltva mert ellenkezni merek a topikbeli közvéleménnyel:), de mellékesen megjegyzem, hogy annyira se izgat, hogy teljes egészében lesz*arom :)

2011. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!