Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnök mellette (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnök mellette (? )

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, mindenhova együtt megyünk, egy suliba járunk, csak idővel ő gyönyörű lett,mindenki őt akarja, őt nézik meg... Nagyon rosszul viselem, hiszen annyira elnyomottnak érzem magam mellette, egyszerűen már csúnyának gondolom magam, pedig szerintem alapból nem vagyok az, de mellette... És ez már kihat a barátságunkra is, de nem szeretnék vele összeveszni. Talán féltékeny vagyok, sőt biztos! Hogyan küzdhetném le ezt a szorongást?
2011. ápr. 23. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el mással bulizni.
2011. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ami a legrosszabb,hogy még a barátom is elismerte,hogy mennyire szép, úgy,hogy nem is kérdeztem csak meglátta !
2011. ápr. 23. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk osztályon belül van az, hogy az egyik legjobb csaj összejött egy olyan sráccal, aki nem különösebben jóképű, és nem is központi ember.Egyelőre nincs semmi féltékenykedés meg ilyesmi köztük, de nekem van egy olyan megérzésem, hogy csúnya vége lesz.
2011. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most a te pasidnak van egy haverja,aki helyes? helyes?helyes!

ha kimondod attól változik valami?nem.

2011. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bazz ha van barátod akkor ne zavarjon ez!! kinek akarsz tetszeni minden más fiúnak vagy a barátodnak?!
2011. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ismerős az érzés. Van egy barátnőm, akivel elég sokat együtt lógunk és sokszor őt nézik meg, gondolom azért, mert kevésbé visszafogottabb, nekem meg amúgy sincs "bombatestem" és amúgy sem szeretek annyira kiöltözni. Engem ez különösebben nem zavar, amúgy sem szeretek a középpontban lenni. A másik meg, hogy van egy több, mint másfél éves kapcsolatom, így persze jól esik, ha megnéznek, de nem különösebben vágyom rá. Gondold át sztem ezt még egyszer alaposan, hogy ő tényleg szebb-e(belsőt is vedd figyelembe), hogy ez téged miért is zavar, meg, hogy valóban szükséged van arra, hogy csomóan megnézzenek? A lényeg, hogy a barátságotok ne menjen emiatt tönkre.

2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na már a barátom sincs meg .. Végül is bele fogok törődni :D
2011. ápr. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!