Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes zenét küldök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes zenét küldök egy csaj üzenőfalára FB-n, az gáz?

Figyelt kérdés

Több éve ismerem, és sose mondta hogy hagyjam békén, amikor próbáltam közeledni, meg viccelődni, meg stb. de nem haladunk 1ről a 2re:D

Amikor bejelöltem fb-n, kb rögtön azt írta ki a falára, amit a volt barátja képe alá írt korábban. ezt én jelnek vegyem!? sztem az.


kíváncsi lennék, hogy mit reagál, de én gáznak érzem XD


2011. ápr. 28. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha romantikus a csaj,akkor tuti orulni fog neki,mégha nem is vallja be,de ha vadóc akkor nem.
2011. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg annyi, hogy beszélgetünk kb mindenről, de amikor felhozom hogy találkozhatnánk, arra nem reagál...:S
2011. ápr. 28. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem megpróbálhatod. persze ne olyan nagyon nyálasat küldj neki. meg az sem probléma ha nem olyan egyértelműt, szóval ne arról szóljon az egész zene hogy ígyszeretlek úgyszeretlek.
2011. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. 21l
2011. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint próbáld meg másképpen közelíteni a dolgot.


Provokáld inkább kicsit. Írj pár stílusos kommentet ismerős lányoknak, akik jobban néznek ki nála. És egy darabig hanyagold vele a beszélgetést, ezzel jelezve azt hogyha nem akar találkozni akkor te több energiát nem pazarolsz rá(van akkora önbecsülésed).

2011. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a zeneküldést szerintem is hanyagolnod kellene, inkább tereld a beszélgetéseket olyan irányba hogy kiderítsd hogy bejössz-e neki.;)
2011. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!