Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kiosztottam egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiosztottam egy pasit elég hangosan kiabáltam vele. Igazam volt az biztos, mert mondta is meg egyértelmű volt a helyzet! Most szarul érezheti magát mert nem írt az üzenetemre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván szarul érzi magát, a "helyzettől" függ
2011. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy részt attól is függ mit írtál az üzenetbe. Más meg lehet rosszul érzi magát vagy feleslegesnek tartja hogy válaszoljon. Vagy egyéb
2011. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen mert ő mondott valakinek rólam dolgokat ami vissza került hozzám!Meg a nő akinek mondta nem hagy békén zaklat!És kiosztottam hogy hagyjon békén mert nem ismer a csaj.Kicsit hangos voltam vele,de helyeselt!Utána küldtem neki üzenetet h bocsi ha kemény voltam de úgy érzem igazam volt!
2011. ápr. 30. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A rosseb írogatna Neki üzenetet!Nem pazarolnám rá a karaktereket,pénzemet,időmet.Ha ez megnyugtat,valószínűleg tudja,hogy igazad van,de a magafajta ezt soha nem fogja beismerni.Hagyni kéne a fenébe,nem Neked kéne agonizálni ezen az egészen.
2011. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolso :D tetszik a valaszod, ott a pont
2011. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak furcsa hogy a csaj zaklat. Nem lehet hogy lelki ismerete van? Hasonló történt velem is. Amikor ott hagytam az iskolát azt írta nekem, hogy elmondta a csajnak. Ja egy év-másfél év után!! R.banc
2011. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mmm. Szóval bocsánat kérő levél volt. Hát szerintem azt nem kellet volna, nem nagy ügy csak felesleges. Ha nem a pokolba kívántad meg hogy dögöljön meg és menjen a büdös fr.ncba akkor oké.


Meg háát, üzenet amúgy se olyan személyes mintha oda mennél és úgy elmagyaráznád, hogy "NA IDE FIGYELJ TE RET*ARDÁLT káposzta bocs hogy kiakadtam de felidegesített ez a hül*e nő omfg (:"

2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meglepett volna,ha bármelyik férfi válaszolt volna egy ilyen üzenetre.Nyilván tudja,hogy igazad van,de ezzel lezártnak tekinti az ügyet.
2011. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kért!Irt egy üzenetet igaz 5 nappal a történtek után!
2011. máj. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!