Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet? Mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehet ilyet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

17 éves.

16 éves korában volt egy 18 éves pasija kivel együtt volt 1 hónapig,de nem hagyott neki semmit.

Aztán volt neki egy 20 éves cigány pasija akinek hagyta h lesmedvézze.

Aztán voltam én aki szerette,1 éve imserte és összejöttünk majd másnap msn-en dobott.

Aztán összejött egy 17 éves gyerekkel akiről semmit sem tudott csak azt,hogy gazdag.

Aztán neki is hagyta h smedvézzenek.

Aztán azt mondta neki,a 20 éves cigány h megharagszik ha nem szakít azzal a gazdag gyerekkel.

Rá 5 percre dobta. )ennyi volt a nagy <3)

És most titokban jár a 20 éves cigánnyal újra,de azért titokban,mert hogy ne gondolják azt,hogy egy kurv@ és 2 naponként vált.


2011. ápr. 30. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát elmehetne 1 spanyol szappanoperába :P

Szard le,te jobbat érdemelsz ;)

2011. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én azon vagyok kiakadva,h azt mondták neki h megharagszok ha nem dobod e és ennyi már el is dobta pff

2011. ápr. 30. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:

mi az a smedvézés?


amúgy a nagy faszra bukik szerintem

2011. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
smedve=smaci
2011. máj. 6. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy! Örülj neki, hogy ilyen hamar derült ki, hogy milyen is a lány.

Ez szerintem szerencse!!!

Fogd fel így és lépj tovább!

Aztán vigyázz a szádra, ne, hogy megveressen a gipo gyerekkel...

2011. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy osszejoves es masnap dobas. olyan van hogy ugy nez ki alakulna valami, de pofaraeses van.

kapcsolat nem alakul ki egy perc alatt...


amugy meg a megoldas tok egyszeru: a huszeves srac jon be neki (ami egy 17 eves lany eseteben teljesen normalis is), a tobbiek reszerol meg amig csak kozelednek/udvarolnak az jol esik neki, de leallitja a dolgokat mielott komolyra fordulnanak.


Fogsz te meg nagyot csodalkozni ha ez szerinted a qrvas viselkedes...

2011. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert ?
2011. máj. 6. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!