Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig csináljam még? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig csináljam még? (lent)

Figyelt kérdés
Már többen írtátok itt is és a személyes tapasztalataim is azt mutatják, hogy ha bunkók vagyunk és semmibenézzük a lányokat akkor vonzzóbbnak tartanak minket. Én így is tettem, és bejött, csak nem tudom hogy meddig legyek még ilyen???
2011. ápr. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

barátom te a bunkóságot összekevered a magabiztosággal,illetve a tökösségel.

amikor bunkó voltam elküldtek a p csába.

de ha magabiztos voltam,és tudtam mit akarok,nagyon hamar lehúzhattam a bugyijukat.

24/ff

2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem dob emiatt.
2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajnak ez kell... akkor amíg vele vagy.

De ez nem te vagy, és egyszer minden álarc lehull.

Személy szerint fel nem tudom fogni, ma miért a bunkó pasik és csajok a menők. Ez a nemzedék rettenetesen beteg.

2011. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a csajok ha egy pasi pincsikutyaként viselkedik. Flegmázzál vele,de azért ne gumicsizmába menj el hozzá! XD
2011. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10:39 a nyerő! Pontosan így kell csinálni.

Dorothy

2011. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!