Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy senki nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
20f
2011. ápr. 30. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

csúnya vagy,esetleg beszari,önbizalomhiányos,még nem értesz a nőkhöz,nem tudod megnyerni őket.

24/ff

2011. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy. A nőknek csak a külső számít, meg egyeseknek a pénz. Változtass a külsődön, ha tudsz! Ha nem, akkor pedig lopj-csalj-hazudj, h gazdag legyél!
2011. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán még eddig nem volt szerencséd. Sehol sem működött a "kémia". Ne add fel!
2011. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

11:07

A külső számit,de nem az a legfontosabb,legalábbis nálam nem,és a pénz sem határoz.

Az veszem én figyelemben hogy hogyan közeledik.És ha egy pasi bunko,lehet akármennyire gazdag és szép nem tud érdekelni.


Kedves kérdező ezt nem tudom megmondani pontosan hogy mi az oka mivel nem ismerlek,Lehet hogy nyomulos vagy és azért nem sikerült,vagy egyszerüen nem értesz a nőkhöz.De azért sok sikert a jövőben.

2011. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De igen, minden lánynak fontosabb a külső, mint a belső, csak kevesen ismeritek el.
2011. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

11:18 Igazad van,vannak ilyen nők is,de nem minden nő ilyen.Én figyelembe veszem mindig a belsőt is.És szerintem a pénz nem boldogit nimden nőt mert azért szerelemre is szükség van egy jo kapcsolatban.

Na de mindenki más.

2011. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen, aki azt állítja h nem, az v téved, v hazudik. A nők számára a szerelem egyenlő a nagyon erős külső vonzalommal.
2011. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szerintem én most nem is tévedek és nem is hazudok,de ha azt az alapot vesszük hogy egy nönek csak a külső fontos meg a pénz hát ok.De akkor mit akar a férfi egy nőtöl?A nők sem tökéletesek meg a pasik sem.
2011. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít, nem úgy vagyunk programozva. Az más kérdés, h őszintébbek vagyunk, és akinek a külső számít jobban közülünk, az be is vallja. De ha mondjuk próbálkoznék nálad, biztos h te is az első találkozásnál, első pillanatban eldöntenéd h semmi esélyem, ahogy az összes lány eddig.
2011. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi lát egy csúnya nőt, ő is meg tudja mondani egy pillanat alatt, hogy nem akar tőle semmit.


17/F

2011. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!