Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a viselkedesrol? Tetszem neki, vagy csak arra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés

Kb masfel eve jarok enekprobara, es most figyelt fel ram egy srac. Eddig nem is ismert, semmi, most hirtelen kereszt- es vezeteknevemet is tudja.

A szituacio az, hogy tobb, mint egy hete azt vettem eszre az egyik proban, hogy engem nez. Majd mit hoz a jovo, vasarnap voltam egy buliba, ahol o is ott volt. Az wgyik nagyon jo fiu ismerosommel ultem ott, majd odajott hozzam es kerdezte, hogy en vagyok a srac baratnoje, amire a srac azt mondta, hogy nem.

Kicsit kesobb megint odajott hozzank a srac, es azt mondta, hogy fogjon meg engem, mert ritka az ilyen lany a faluba, mint en; amire mondtam, hogy de nekem nem tetszik a srac. Erre o azt mondta, hogy tobbszor latott mar minket, esnagyon jol mutatunk egyutt.

Egy kis ido elteltevel az egyik locan ultem, azzal a fiu haverommal; odajott, elkezett dicsergetni, hogy milyen szep vagyok, meghogy milyen jol all rajtam a ruham, hogy olyan ruhakba jarok, ami teljesen beinditja a fiuk fantaziajat ( elotte valo nap egy feher szoknya volt rajtam, es megvartak mig megelozom oket, es vegig engem neztek) mondom neki akkor jarjak mama ruhakba, azt mondja dehogyis, nagyon jo ez igy. Majd azt mondta ram, hogy "tuzelo maca" vagyok, es en mondtam neki, hogy ne beszeljen ilyen hulyeseget; majd aa masik srac azt kerdezte, hogy van rajtam bugyi, amire O azt mondta, hogy mutassam meg; mondom felejtsetek el. Elkezdte fogdosni a derekomat, meg a karomat; en meg mindig eltoltam magamtol. Kis ido utan meguntam, hogy ezt csinalja, es elemntem onnan. A srac (aki tetszik) mondta, hogy menjek vissza, mondom nem. Majd kimentem, es ok ott vartak, hogy menjek mar oda, mert akarnak kerdezni valamit; en pedig nem mentem.

Ra 4 napra lattam azt a sracot, aki tetszik nekem, o is latott engem, messze volt, nem koszont, de mig le nem tertem, addig engem nezett.

Amugy a srac 30 eves, en meg 18.


2011. ápr. 30. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szerinted???

egyértelműen csak megb@szna...

amúgy se akarhat egy 30 éves sok dolgot egy 18 évestől.

meg amiket mondott az alapján szerintem elég k*rvásan öltözködhetsz, így nem csoda, ha ezt akarja

2011. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem egyaltalan nem oltozok k.urvasan. Miota k.urvas egy feher szoknya, egy fekete templomi egyberuha es egy parducmintas ruha, amit buliba vettem fel? O maga volt az, aki megdicserte a ruhamat, hogy milyen jol all, meghogy beinditja a ferfiak fantaziajat.
2011. ápr. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!