Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A ti szemszögetekből ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A ti szemszögetekből ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég megismertem egy srácot, egyik barátnőm ismeri régóta, és mostanában bulikba is együtt megyünk (mármint úgy hogy mindketten ott vagyunk, de nem csak mi). Hát lehet hogy én frusztrálom túl az egészet, de feltűnt hogy mióta ismerem, facebookon ha kiírok valamit akkor mindig ír oda, meg ott tökre közvetlen és jól el tudunk beszélni meg poénkodni. Viszont ahányszor találkozunk, mintha kerülne. Legtöbbször egész este nem is váltunk 2 szót se. Pedig én próbálok közeledni de mint barát a baráthoz..Ennek lehet valami oka? A másik hogy van barátnője, nem is olyan régóta, akit szintén ismerek.

Csak valahogy fura hogy facebookon jókat poénkodunk meg minden, aztán ha találkozunk akkor meg semmi. Én szimplán csak barátként tekintek rá, szóval úgy "zavar" ez az egész.


2011. ápr. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látszik, hogy miután van barátnője, csak ilyen chatelő társad szeretne lenni. Ott viszont jó veled. Többet nem szeretne. De lehet, hogy rosszul gondolom.
2011. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit kamuszagod van csillagom. Ha "csak" baratkent tekintesz ra, elarulod nekem miert a szerelem/szex kategoriaban van a kerdesed? :P


Baratkozni akarsz vele, de o nem akar veled.

Szerintem nem azert nem szol hozzad mert felenk vagy valami, hanem mert nem akar. Ha felenk lenne valoszinuleg baratnoje sem lenne. Szoval...ez van.

2011. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért mert pl nem a családi kapcsolatokba illene szerintem :)

De most hogy mondod lehet mehetett volna a kultúra és közösség témakörbe..

Én nem akarom ráerőltetni a barátságot, szimplán csak meglepett hogy pl mikor először találkoztunk, annyira nem beszéltünk, aztán bejelölt FB-n és fura volt mert tök sokat beszéltünk, aztán mikor azután találkoztunk kerülni kezdett (?) Tegnap is pl csak egy szót váltottunk és ennyi.

2011. ápr. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!