Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek szőrös a pénisze?

Figyelt kérdés

Nem körülötte gondoltam hanem maga a pénisz.

Nekem szinte végig van rajta szőr.


2009. márc. 8. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
szerintem azzal menyel orvoshoz én még ilyenről nem halottam bocsi
2009. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Van. Ahogy minden embernek általában a kar alsó része nem szőrös, de 1-2 kósza szőrszál oda is nőhet. Nincs ezzel semmi baj, ha zavaró ki lehet tépni csipesszel, aztán annyi. Én barátomnak is akad a péniszén 2-3, de senkit nem zavar.
2009. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Előfordul, gondolom valami erőteljesebb hormonális dolog miatt.

Nekem is vannak rajta, mondjuk csak pár szőrszál, de ha borotválod, akkor úgysem zavar.

2009. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Borotválom és tényleg nem zavar,csak még nem hallottam olyat,hogy másnak is szőrös ott.
2009. márc. 8. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy az alkarod nem szőrös? Hogy a fenébe ne lenne az? :D

Még az orrod is szőrös.

2009. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem szőrös se az alkarom ALJA, se az orrom, de a könyököm alatt szokott kinőni 1 db szőrszál, amit mindig kitépek :D Más nincs, csak felül. NEM ALKAR, KAR ALJA!!! Ahol világosabb... Tudod... :D
2009. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, van aki a hátán is szőrös, van aki meg a seggén is csupasz:D

Mindenki más, ez van:)

2009. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak is szőrős. Nem végig, inkább kb a tövétől 3-4 cm-ig akad pár kósza szőrszál.
2009. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a tövétől kezdve 2-3 cm-ig teljesen szőrös, aztán majdnem a feléig pedig vannak rajta szőrszálak.
2009. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az, szóval no para :D
2009. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!