Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt? És miért zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt? És miért zavar ha nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Nos a történet rólam és a padtársamról szól. 18 évesek vagyunk mindketten. Régóta ismerjük egymást. A kapcsolatunk egy ideig megszakadt(1 évre máshol tanultunk ösztöndíj miatt) Most viszont újból osztálytársak vagyunk, sőt padtársak. Mielőtt elment vna elég jóba voltunk, voltak bizalmas pillanataink. Mások a többiek azt várták, h mikor jövünk össze, vagy hogy mi lesz ebből az egészből. De inkább csak csipkelődés volt a egész, meg persze némi vonzalom. De most már elégé eltávolodtunk egymástól vagyis nem is tudom. Gyakran mondja nekem azt órákon, bújós hangulatában van és közeledik felém, máskor viszont megbánt, nagyon. Direkt piszkál, pedig nagyon rosszul esik és ennek hangot is adok. De van, h jól elbeszélgetünk. Szval már minden van. Néha viszont semmibe vesz. Hiába én vagyok a padtársa mégsem velem beszélget hanem inkább a közelünkben, és ez ilyenkor bánt:(

Ajjj segítsetek kérlek, h kezeljem a helyzetet.

(Am magamról annyit, h sértődékeny vagyok, néha hisztis, de téll csak néha )


2011. máj. 2. 19:49
 1/5 anonim válasza:

Egyszerúen megszólítod, és megmondod neki hogy kedveled.

Ha többet szeretnél (nem rosszra gondolok), akkor megmondod neki.

Mondjuk kérdezel töle valamit, hogy voltál valahol tegnap?

És majd lesz valahogy. **/F

2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudatosan bánt, dumájál vele róla. egyébként meg féltékeny vagy. És nem csak néha vagy sértődékeny meg hisztis ezek alapján.
2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Néha nem az számít hogy mit mondasz, hanem hogy mersz-e valamit mondani.
2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy fiú biztosan megadna sok mindent hogy legyen barátnője. Neked kell lépni.
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, oké elismerem a sértődékenységemet teljes mértékben, a hisztisségben nem vagyok ennyire biztos, de persze tudom, h néha az vagyok. Megpróbálok változtatni rajta.

De félreérté ne essék, nekem nem tetszik ez a srác. Van vmi vonzalom, de ez nem szerelem és nem is lesz az soha. Ja és szoktunk beszélgetni, és néha jófej velem, de már vagy 1000szer tudattam vele, h rengetegszer megbánt, még ha nem is annak szánja.

2011. máj. 2. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!