Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam a barátom gépén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a barátom gépén üzeneteket ahogy a legjobb barátjának (aki lány) írta h most nincs kielégítve és elmenne hozzá és csinálhatnának valamit. Hogyan mondjam el neki hogy megtaláltam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Abba gondolj bele, hogy ha te ezt nem tudnád, vajon mi lenne. Szerintem egyértelmű. Ha a lány igent mond, akkor megtörténik a dolog, amit te nem tudsz meg. Ha nemet mond a lány, akkor majd másnál próbálkozik be.

Legyél okos.

2011. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát én ezek után szó nélkül eltűnnék,egy percemet nem érdekli az ilyen ember,ez eléggé megalázó feléd nézve,hogy nem tudod megadni azt,ami neki kell,ráadásul sunyi módon el is titkolja..
2011. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem érdekli,hanem érdemli:)
2011. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
gondolj bele,ahelyett,hogy NEKED,A BARÁTNŐJÉNEK mondaná,más csajnak ír ilyeneket..honnan tudod,hogy eddig nem tette meg mással..undorító
2011. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
20:29-es, pont ez... sajnálom amúgy :S
2011. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondd el neki, hogy megtaláltad és zárd le a kapcsolatot. Aki ilyet tesz, nem érdemel meg téged.
2011. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sorry, de ez elég rosszul hangzik...vedd fel a nyúlcipőt, v nyeld le a békát, amelyik jobban tetszik :)
2011. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
fékxd ugyanis én vagyok a barátod, és csak viccből írtam hogy vajon bele ovlasol e a dolgaimba -.-" szajha ribanc, kidoblak:D
2011. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
kamu volt utolsó válaszoló!
2011. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
örülök hogy rájöttetek-.-":E
2011. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!