Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pár az autóban szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár az autóban szeretkezik, az közszeméremsértés?

Figyelt kérdés
pl egy parkolóban, vagy akár az út szélén álló kocsiban. tehát közterületen lévő kocsiban.
2009. márc. 8. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor számít közszeméremsértésnek ha olyan parkolóban vagy helyen szexeltek ahol sok más ember is van és zavarhatja őket. Ha félreálltok kocsival és szexeltek a kocsiban és nincs ott senki akkor szerintem nem az.
2009. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem veszik észre őket, akkor nem az, de hallottam már olyat is, akik tengerparton szexeltek este, senki sem volt ott, mégis észrevették őket, és egy estét fogdában töltöttek
2009. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
ha sötétített üveg van a kocsi hátsó üléseń akkor nem gond végülis nem látnak meg amúgyis én már szeretkeztem kocsiban és nagyon jó volt
2009. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thx a válaszokat, én még nem probáltam, csak nem akartam belöle balhét. de most felbátorodtam
2009. márc. 8. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha sötétített řveg van akor nem gond
2009. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!