Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik irni társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik irni társkeresőn egy olyan érdeklődőnek, aki neked egyáltalán nem tetszik?

Figyelt kérdés

szóval egy elég korrekt és részletes jellemzést tettem föl a jelöltről, és láthatná, hogy ő egyáltalán nem fedi ezt.

Tudom, \'ne itélj elsőre\', de elég egyértelmű, hogy nem őt keresem (jól tudom, hogy milyen embert szeretnék). Megbántani nem akarom. Ötletek?


2009. márc. 8. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mond, hogy nem az eseted... ne hitegesd, ha semmiképp nem akarod megismerni...
2009. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem a legrosszabbul esett amikor azt válaszolták hogy"Bocsi van barátom,vagyis nincs de lesz" Szóval inkább mond neki az igazat vagy ha hazudni akarsz akkor olyat amire tuti nem jön rá.
2009. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom: légy udvarias, de mondj határozott nem-et. A pasik (ugye nő vagy?!) szeretik az egyértelmű válaszokat, és nem sértődnek meg, ha valóban kultúráltan teszed. Pl.: "Sajnálom, nem rád gondoltam, más elképzelésem van a leendő páromról." Sikert!
2009. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozott, tömör, de mégis udvarias, ennyi a lényeg. De ami a legfontosabb: hanyagold a "legyünk barátok" című mondókát.
2009. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.


ignoralni (nem valaszolni, hagyni) ugye illetlenseg?mert ugye az eleg egyertelmu es konnyu megoldas is, de nekem megse tunik tul kedvesnek.


a "legyunkbaratok mondoka"-t biztos nem hasznalom :)

2009. márc. 8. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki meg, h az elképzeléseidnek nem felel meg, és térj ki nyugodtan azokra a pontokra is. Azt pedig elkerülendő, h írjon "de hát még nem is ismersz", tedd oda azt is, h: "ezért kérlek, többet ne keress, biztos megtalálod a neked való párt!"
2009. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
aranyos vagy, de nem téged kereslek, bocsi -én mindig ezt írom, és eddig 1x írtak vissza csak valami bunkó megjegyzést!
2009. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
vagy ne írj neki egyáltalán!
2009. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az utolsó hozzászólónak, tipikus sunyítós gyáva ember, aki még arra sem méltatja a szerencsétlent, hogy 3 szót visszaírjon neki...nem tudom neked hogy esne, ha nem válaszolnának semmit (független attól, hogy mennyi baromságot írtál)
2009. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!