Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál nagy hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál nagy hátrány az eféle életstilus?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem vagyok bulizós srác, nem járok igazán szórakozni sem, valahogy ott a tömegben nem tudom magam igazán jól érezni. Lehet ebben az is benne van, h nincsennek olyan barátaim akikkel el tudnék járogatni..vagy akár jókat dumálgatni. Voltak de szét mentek a barátságok...
2011. máj. 3. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A plázaribizliknél igen, a bölcsészeknél nem.
2011. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval.
2011. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Megőrülök az otthonülőktől. Most vagyok fiatal, most kell jól éreznem magam, azt pedig folyamatosan a 4fal között nem lehet. Nem csak lerészegedni lehet, hanem kulturáltan is lehet szórakozni. Szóval nálam ne haragudj,de ez kizáró ok.
2011. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Annyi, h le vannak korlátozva a lehetőségeid, nem tudsz majd annyi csaj közül válogatni.

A nők szeretik magukat jól érezni, mint mindenki más.

A legkedveltebb szórakozásuk a buli, szal jó, ha otthonosan mozogsz ilyen téren.

De akkor sincs baj, ha neked ez a kikapcsolódás, hogy elvagy magadnak, a lényeg, hogy a csaj is élvezze majd.

2011. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos határig jó, ha nem vagy az a bulizós srác, de a kérdésedből azt vettem ki, hogy nem annyira jársz el otthonról. Ez pedig már nem annyira előny.

8-9 hónapja még én is ilyen inkább otthon vagyok típus voltam, de valahogy jött egy változás. Kíváncsi voltam egy együttesre, elmentünk a barátnőmmel a koncertre, nagyon jó volt. Utána egy csomó korunkbeliekkel voltunk kint. Akkor jött a változás. Azóta viszonylag sokszor voltam bulizni. Nálunk ezek a bulik arról szólnak, hogy beülünk egy klubba vagy pubba, beszélgetünk, megiszunk egy sört vagy valamit vagy sétálunk a városba, esetleg a nagyparkban ülünk le nyáron. Az a legjobb. A füves placcon kint vagyunk egy csomóan, a fele társaságot nem is ismerjük, mégis nagyon jól érezzük magunkat:)

Szerintem neked is adnod kellene egy esélyt a szórakozásnak. Keresni kéne barátokat, de ez csak akkor megy, ha kimozdulsz otthonról.

16/L

2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Chuck ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,s azt kell mondjam, hogy igen, hátrány.

Biztos lehet úgy bulizni, hogy 40 emberből 25 fetreng a piától, a maradék 15 meg a fűtöl flashhel, hogy falon rohangálnak meg ilyen gyönyörök...

nah már ezért is nem járok....meg valószínűleg van olyan aki illuminált állapotban van, s 100%, hogy belém kötne valaki méreteim miatt..

2011. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se járok sehova... évente 1-2x kimozdulok a haverokkal. Hátránynak hátrány, de: egyrészt ki nem sz_rja le mit gondol más? másrészt: olyan lány ne tartson már gáznak emiatt aki minden hétvégén nőiesen hullarészeg DX
2011. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VODKA0710 ***** válasza:

Utolsó kettővel értek eggyet. Pont így vagyok én is!

Deee, szerintem nem csak az az egy mód létezik ismerkedésre, más is kell, hogy legyen, csak meg kéne találni. Ha meg megtalálod, már nincs is semilyen "hátrány".

2011. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,utálok bulizni,nem szeretem a tömeget. Helyette kirándulni megyek,meg akárhová,ahol nincsenek sokan,és a természet vesz körül. Akármilyen rendezvény van,sosem élvezem. 16/L Nekem nem lenne hátrány.
2011. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chuck ***** válasza:
Hohóóóóó...100-ból 1
2011. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!