Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezes elott szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezes elott szoktatok italt inni? Ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
narancs szörp. vagy málna ízű :)
2009. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze: vizet, limonádát, áfonyaszörpöt, egyebet

ha ünnep van (szülinap, évforduló stb.), akkor bort vagy pezsgőt

2009. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, bár egy kis bor nem árt néha, esetleg kólával együtt. Ne sokat, csak annyit, hogy jobb legyen a hangulat, önfeledten izgalmasabb lehet a szex.:)
2009. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig iszok, ilyenkor jobban érzem magam és magabiztosabb, merészebb vagyok :)

Amúgy whiskey-t, bort, vodkát, akármit ami jon, de persze nem full részegre inni magam :)

2009. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pezsgőt szoktam inni. Ellazit és talán a sex is jobb. Ajánlom mindenkinek egy pohháral a kőzős együtlét előtt.
2009. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vörösbort szoktunk inni, főleg édeset. És néha energiaitalt, ha nagyon kifáradtunk.
2009. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen: sört, bort, pálinkát, jagert, hubit, bármit, ami van itthon.
2009. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
alkoholt nem. azt vettem észre, hogy ha szex előtt alkoholizálunk, mindíg nehezebben,lassabban jutunk el az orgazmusig. arról nem is beszélve, hogy olyankor a kolbász is nehezebben jön lázba...
2009. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktunk inni, kivéve buli után, de akkor nem a legjobb, csak őrülten kívánjuk egymást, mindeket is valahogy lelassít....
2009. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szódát :D
2009. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!