Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele nálad fiatalabb személybe?

Figyelt kérdés
ÖSszejöttél vele?Hány év volt a kor különbség?Ő hány éves volt és Te?
2009. márc. 8. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem mostani menyasszonyommal Ő 17 volt én meg 22. Nála volt a legnagyobb a korkülönbség, de szerencsére nagyon szeretjük egymást, és nem is zavaró ez az 5 év, soha nem is volt az.
2009. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi neten ismerkedtünk meg. A lány 14 volt, én 23.

Hozzáteszem, hogy nem tudtam hány éves, míg bele nem szerettem.

Távkapcsolatban vagyunk másfél éve, de nyáron költözik.:)

Nem bántam meg.

Voltak nehézségek, mikor megtudták ismerősök ki mennyi, de nem érdekelt minket, és bebizonyítottuk, hogy nálunk a kor nem akadály, és boldogabbak vagyunk, mint ők..

Én sem így terveztem, voltam idősebbel, korombelivel, de ő lett az, aki boldoggá tud tenni.

2009. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fiatalabb fiúkba szeretek bele :)
2009. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fiatalabb barátnőim voltak.
2009. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiú egy évvel fiatalabb volt nálam, jártunk egy darabig. Mikor fiatalabb voltam, akkor egy nálam 11 évvel idősebb pasiba bolondultam bele, de vele nem volt semmi.
2009. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostani barátnőmmel mikor öszejötünk,Ő 14volt én meg 20.Azota is együtt vagyunk és nem érdekel a korkülömbség!!!1éve vagyunk együtt!!
2009. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostani barátom 2 évvel fiatalabb nálam. Én akkor 22 voltam ő meg 20. Az elején bevallom megfordult a fejemben, hogy ez most problémát is okozhat, meg mit szólnak majd ehhez mások, de hamar kiderült, hogy borzasztó nagyot tévedtem ezügyben. Évekkel van a kora fölött agyban, érzelmi intelligenciában és felfogásban...Ő a tökéletes. Másfél éve vagyunk együtt.
2009. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 20, én pedig 26 vagyok, és már együtt élünk. Nagyon érett nő, és imádjuk egymást, ő életem társa!
2009. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a pasim több mint fél évvel fiatalabb nálam, de ez szerencsére sem a külsejében, sem pedig az érzelmi érettségében nem mutatkozik meg :D


szóval pont összeillük. ő 20, én 21 :D

2009. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
hát nekem volt egy 12 éves pasim...én 17 múltam:(
2009. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!