Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent szamodra az "egeszs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent szamodra az "egeszseges, fejlett szexualis kultura"?

Figyelt kérdés
Egy masik kerdes kapcsan elgondolkoztam, ki milyen "elvarasokat" allit a fiatalsaggal, ill. a szexualisan aktiv emberek fele... Kivancsi lennek, nektek ez mit foglal magaba. (Ertem ezt tulmenoen azon, hogy vedekezunk, es tudjuk, hogy a gyereket nem a golya hozza).
2009. márc. 9. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt jelenti az egészséges és fejlett, hogy nem fekszek mindenkivel össze és védekezek, illetve felelősségteljesen viselkedek :).
2009. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lényegében ugyan az amit az előző írt, de én még hozzátenném hogy mind két félnek van orgazmusa.
2009. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legfontosabb, hogy a barátnőmnek jó legyen (igen a legtöbb normális fiu ilyen). Ő legalább 1-2szer élvezzen el, addig én visszatartom, utána én. Ha nem sikerül néha visszatartanom, akkor utána más eszközökkel eljuttatom a csúcsra. Nekem fontos, hogy neki is jó legyen nem csak riszálom ki be.Ezenfelül a sexet szerelemből csinálom vele, és nem állati ösztönökből adódóan. Elvárom a kölcsönös odaadást, őszinteséget, megértést. Pl. ha Ő vagy én fáradt vagyok, akkor nem kötelező a szex, csak azért, hogy meglegyen a napi strigula a noteszban, mert másnap is ráérünk, vagy aznap később. Sajnos csak hétvégente látom a szerelmemet most suli miatt, és ezt a két napot végig szerzetkezzük szinte, de nemgond ha nem tudjuk naponta, nemsokára ugyis egybeköltözünk :) !


22/f

2009. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fentieken kívül azt is, hogy ISMERED a kapcsolódó dolgokat: a fizikai, biológiai hátteret (a kémiait is lehet) - és normális, emberi jelenségként kezeled. Tehát nem bűn sem a meztelenség - sem a szex.
2009. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tobbnyire nagyon egyet tudok erteni (foleg a harmadikkal!), ezeket kene megertetni, elfogadtatni a mai 12+ korosztallyal - ugyanugy ki kene ezekre terni felvilagosito oran, mint a dolog mikentjere es hogyanjara.
2009. márc. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!