Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen belülről egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen belülről egy nő nemiszerve?

Figyelt kérdés

Elsőként leszögezem: a neten találtam a képet, csak akkor nézd meg, ha nem undorodsz...

Érdekelne a véleményetek, hogy tényleg ilyen belülről egy egészséges(!!!) nő nemiszerve (lebontva egy hónap napjaira)?

Mert nekem nem tűnik annak, noha a képhez fűzött kommentekben ez nincs megemlítve, hogy bármi baja lenne.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


A kép:

[link]


2009. márc. 9. 09:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
nahát, megnéztem a képeket, tök érdekes volt, mert ilyen fura nyúlós folyásom nekem is szokott lenni, és azt hittem valami bajom van. ha ez tényleg egy egészséges női nemiszerv volt belülről, akkor semmi bajom :) bár sehol nincs feltüntetve, hogy ez egy egészséges v egy beteg mókus e... engem is érdekelne mások véleménye.
2009. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Én szülésznő vagyok,elég sokszor láttam már belső női nemi szerveket és hidd el, hogy ezeken a képeken még elég szép kép tárul elénk a valósághoz képest...
2009. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Bizony, ilyenek vagyunk mi nők belülről! Amúgy a méhszájat lehet látni. A ciklus napjaira van lebontva, ha megnézed az első képeket, ott véres, tehát valószínű akkor van a mensije!
2009. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit. De az a fehéres -bocsánat a szóért- túrószerű valami... Annak biztos, hogy ott a helye???
2009. márc. 9. 10:17
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: fiú vagy? :)


Amúgy szerintem nem undoritó hanem érdekes ez a táblázat... jó tudni milyenek vagyunk belülről, ha már oda dugdossák a pasik az ő részeiket :P egyébként ha megnézem ezeket a váladékokat, nekem is ilyen szokott lenni hogy változik, tehát gondolom tényleg ilyen egy egészséges hüvely :S

2009. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ilyen egy egészséges női nemi szerv. Ez oda is van írva, úgyhogy hidd el, minden ami ott van ,annak ott a helye:)
2009. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
ez egy nagyon érdekes képsor, hol találtad?
2009. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Hát én is megnéztem alaposan a képekeket!

Már kezdtem megilyedni hogy nekem is valami bajom van!de látom nem!jó hogy ilyen képeket is lehet látni,aki megvolt eddig ilyedve már nem kell tartania semmitöl:-)

2009. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
úristen o_O :O
2009. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Igaz, én fiú vagyok, és viszonylag fiatal de csajok valaki világosítson fel.. ez elvileg a méhszáj. OTT JÖN KI EGY BABA??? De az HOOOOOGY????
2009. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!