Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a megoldás? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a megoldás? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves szűz lány vagyok. Nem volt még kapcsolatom, nem is csókolóztam, nekem ahhoz is érzelmek kellenek. Türelmesen vártam arra, hogy olyat találjak akit szeretek is, de sajnos ez nem jött össze. Mostanában pedig egyre jobban hiányzik, hogy törődjenek velem testileg lelkileg és, hogy én is törődhessek valakivel akit szeretek, még ha nem is vagyunk szerelmesek. Mindig is egy életre szóló kapcsolatot szerettem volna, de úgy néz ki ez mostanra kezd megváltozni. Már megelégednék azzal is ha nem lenne ennyire komoly.


Szeretnék tapasztalatokat szerezni, de nem érzelemmentesen, lélektelenül. Az sem érdekelne ha olyat találnék aki tapasztalatlan. Hogy őszinte legyek kicsit félek is magamtól, hogy ha most komolyba kezdenék akkor a kíváncsiság később nem ütne-e vissza... Még ha rossz döntés is lenne, de akkor legalább azt tudnám, hogy megy-e szerelem nélkül vagy sem.

De fenn állna a veszélye, hogy beleszeretek egy olyanba akibe nem kellene, vagyis pontosabban, hogy nem lesz kölcsönös, vagy nem tudom, hogy nem bánnám-e meg, bár ezen kezdek túllépni... Másik probléma a távolság lenne, mert élőben nem tudok hol ismerkedni, és amúgy sem tudok szorongás nélkül beszélgetni, mert elszoktam a beszélgetéstől. (A füstös, piálós helyek pedig nem az eseteim.)


Hol találhatnék egy ilyen kapcsolatra állandó társat? Mert akivel szívesen belemennék az úgy veszi, hogy kihasználna vagy valami miatt visszalép (talán nem akar egy szűzzel vacakolni vagy valami más), akivel meg nem az meg többnyire számomra túlságosan érzéketlen.


Van/volt még valaki ilyen helyzetben? Nem tudom mit tehetnék, már nem szeretnék még éveket várni/pazarolni egy olyanra aki talán nincs is.


2011. máj. 6. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na itt mindjárt kapni fogsz 10-20 ajánlatot. De akár netes társkeresőre is regisztrálhatsz.
2011. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok.


21/F

2011. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tessék, máris van egy potenciális jelölt 21/F személyében. Még korban is egymáshoz illetek. Sok boldogságot nektek.
2011. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
14:21 nem azért tettem fel a kérdést, hogy ajánlatokat kapjak, de végül is nyitott vagyok. Úgyis hamar ki szokott derülni számomra ki lenne megfelelő. Nem utasítom vissza azt akinek lenne kedve ismerkedni, ha nincs annyira messze.
2011. máj. 6. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Figylej. Én 19 vagyok. Beleuntam a sok helyi taplóba, abba, hogy csak diszkóban, füstös-piás helyeken képesek az emberek errefelé ismerkedni. és egyszerűen nem találtam itt senkit, akivel kölcsönösen tetszenénk egymásnak.

Így beregeltem egy netes társkeresőre. Ott mindezt, amit leírtál most, közölheted már előre. Így elég nagy esélyed lesz rá, hogy belédbotlik valaki, akinek ez tetszik, aki hasonló lelkületű. Szóval én beregeltem. És találtam is olyat, amilyen személyiséget én kerestem. Találkozgatunk, csetelünk, levelezünk... alakulgat. 50 km-re van tőlem, de megoldható. Ja és én is szűz vagyok (19).

Én ezt ajánlom neked. Nem garantálja, hogy megtalálod álmaid lovagját, de mindenképpen megér egy próbát. Nálam jó murinak indult, mert unatkoztam, így nézegettem az embereket. És most itt tartok.

Regelj, keresgélj. Sok sikert.:) (Én a párom.hut használtam.)

2011. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem veled ismerkedni.
2011. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Társkeresőket próbáltam, de kevés fiatal van ott. Ha nem marad más akkor megpróbálom még egyszer, de jobban szeretném ha nem lenne rá szükség.
2011. máj. 6. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Még egy jelentkező! Ha Budapesten vagy, írj magánba!


Füstös / piálós helyeket meg a beszívott arcokat utálom, de ami még rosszabb az az amikor egyesek már a kocsmáig se mennek el hogy matt részegre igyák magukat.


Amúgy vannak olyan közösségek is amik a kultúráról szólnak, mégis sok fiatal van. Bár tény hogy kevés az ilyen, de azért vannak. (PL. egyetemi énekkar). Keress ilyen helyeket!


23/F

2011. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
(Győrtől 50km-re élek Veszprém megyében. Gondolom a legtöbben pestiek vannak itt.)
2011. máj. 6. 15:43
 10/14 anonim válasza:
Zirc?
2011. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!