Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (barátságból szerelem)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, interneten keresztül ismerkedtünk meg már több, mint fél éve. Azóta is csak a világhálón tartjuk a kapcsolatot, mint 2 jó barát. Mindent megosztunk egymással. Rengeteg dolgot tudunk a másikról. Ha bármilyen problémánk van, segítünk a másiknak túllépni azon, vagy éppen elmondjuk egy adott helyzetről a véleményünket, hogy mit is tennénk a másik helyébe.

Egy bökkenő van: beleszerettem a srácba, nem is akár mennyire, nagyon. Nem tudja, csak maximum sejtheti, abból, ha néha éppen el-el ejtek egy olyan dolgot, amiből netán leszűrheti. Ő már többször is mondta, hogy nagyon szeret engem, mint egy barátot. És nagyon fontos vagyok neki.

De én többet akarok tőle, mint barátság. Láttam már róla több képet is, és egyáltalán nem tetszik, mint egy fiú, vagyis így volt eleinte, most viszont már ha ránézek az egyik fotójára eszméletlen erős vágyat érzek iránta, és arra gondolok,bárcsak itt lenne mellettem, nem csak, mint barát.

Van egy lány, akit nagyon szeret, de neki van egy barátja, és egyáltalán nem érdekli ez a srác.

Mit tegyek?

Maradjak továbbra is a barátja, hátha elmúlik ez az érzés a részemről?

15/L Ő 17/F.


2011. máj. 7. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
TALÁLKOZZ VELE élőben!!! bármi megtörténhet :)
2011. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel felajánlottam neki, hogy egy hét múlva el tudok utazni hozzá, mert arra lesz dolgom, de azt mondta, hogy nem szeretne velem élőben találkozni, mert a mi a kapcsolatunk így a jó, interneten keresztül. :(
2011. máj. 8. 14:58
 3/3 Cukordinnye ***** válasza:

Ha nem szeretne ő találkozni, akkor sajnos viszonzatlanok az érzéseid. Ne erőltesd, mert akkor a barátságot is elrontod.


Ezt neked kell eldöntened, hogy megéri-e megmondani neki (amivel lehet, hogy szétzúzod az egész barátságot) vagy magadban tartani és folytatni ezt (tépelődni magadban).


Kérdés, hogy tudsz-e ugyanolyan jól beszélgetni vele, ha visszautasít vagy teljesen el akarnád felejteni emiatt.

2011. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!