Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy emberek milliói küzdenek meg ezzel a problémával, de nekem ez az első alkalom, hogy csalódnom kellett, és nem tudom, hogyan kezeljem.

Volt egy srác, akivel kavartunk egy ideje és én bizony szépen beleszerettem - aztán nemrég világossá tette, hogy inkább hagyjuk az egészet, mert ő nem érez így. Sőt, mint kiderült, az ok egy másik lány, akihez egyre közelebb kerül...engem pedig valahogy feltűnően kerül.


Rendben, talán én rontottam el ott, hogy reménykedtem, de az érzelmeimnek egyszerűen nem tudok parancsolni. Attól függetlenül, hogy ő mit (nem) akar, én még szeretem, mert nem lett rosszabb vagy értéktelenebb ember, csupán mert máshoz vonzódik.... de rettentően megbántott azzal, hogy még kerül is.

És hiába tudom, hogy nem másoktól kell függjön az önbecsülésem sem, azért egyre azon gondolkodom, hogy miért nem vagyok elég jó? Mit kellene még tennem? Mi hiányzik belőlem? Mi változott meg, hogy már nem érdeklem?

Mert továbbra is vágyom rá, hogy hozzámérjen, rám nevessen és érezzem, hogy jól érzi magát velem. Csakhogy valószínűleg hiába várom, és ez nagyon fáj. Szinte egész nap ezen gondolkodom...



Ti mit tesztek ilyenkor?


2011. máj. 8. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sírok, és sírok, és sírok... Ez megy hónapokig, mikor egyedül vagyok. Baráti társaság sokat segíthet, de igazából hosszú idő, mire az ember túlteszi magát valakin, akit nagyon szeret.:(
2011. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Royal vodka
2011. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
nekem régebben ha valakiben csalódtam, és szakítottam vele, akkor az nagyon rosszul esett. kicsit saját magamban is csalódtam ilyenkor. jó módszer: fáraszd le magad! de teljesen. nem tudom, hogy dolgozol-e, vagy tanulsz, de húzz bele. és fizikailag is. ha eddig pl. heti egyszer jártál sportolni, most menj el minden nap! a mozgás jó, elfáradsz, és endorfin termelődik a hatására. aztán majd elmúlik, és egy idő után el is felejted, hogy szomorúnak kéne lenned :) belemerülni az önsajnálatba semmi értelme nincsen, azzal csak egyre mélyebbre kerülsz.
2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom elterelni a figyelmem különböző dolgokkal, csak sajnos egy ideig- óráig tartó megoldás :(
2011. máj. 8. 15:00
 5/6 napietus ***** válasza:
ja, most még. aztán egyre több idő telik majd el úgy, hogy eszedbe sem jut.
2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor nem tudsz mit tenni mert akárki mondhat akármit ha szerelmes vagy.

A legjobb amit tehetsz hogy nem ülsz otthon a gép előtt hanem menj le a haverokhoz,hétvégén is menj el bulizni vagy valamerre és már nem fogsz annyit rajta gondolkozni.Meg ismerkedhetsz is addig valaki mással.Ehy idő után már egyre jobban el fogod felejteni.

2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!