Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hermafroditának mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hermafroditának mind a két nemiszerve kifejlődött és élvez akkor mi jön ki a péniszéből? Mert zacsija ugye nincs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Unatkozol így vasárnap délután?:D
2011. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A hermafrodita embert születésekor megműtik, így egyetlen nemi szervvel rendelkezik. Egyébként nem tudom, nem láttam még hermafroditát ilyen helyzetben.
2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyébként az ejakulátum fő tömegét a prostata által termelt nedv adja, nem spermium.
2011. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A két nemiszervvel rendelkező hermafroditát ha kielégíted hüvelyileg, akkor ejakulál.

Amúgy van valamelyikőtöknek hermafrodita ismerőse?

Szívesen ismerkednék vele, de csak ha nőies.

Bocsi. de engem a gondolat is nagyon beindít.

2011. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen van ismerősöm de tőle ezt nem mertem megkérdezni.videókat láttam már h mi a helyzet velük..és engem is érdekel h hogyan élhetnek nemi életet.igen nőies meg sem mondanád hogy lent valami himbálózik neki...a tesi öltözőben láttuk meg először és azóta tudunk róla és így hogy már nem járunk suliba és leérettségiztünk beszélgettünk róla hogy le akar feküdni egy sráccal de még ő maga sem tudja hogy mit csináljon...
2011. máj. 9. 20:07
 6/20 anonim ***** válasza:

És megvan már neki a kiszemelt srác..?


Mert ha nem, akkor velem nagyon nagy jót tenne, ha én lehetnék az a fiu, akivel lefekszik, vagy legalább pettingel.

Légyszi szólj neki. Ígérem, hogy nagyon odaadó, és diszkrét leszek :-)

2011. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jah igen. És így legalább hetero módjára próbálhatnám ki, hogy milyen lecumizni valakit :$
2011. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérlek írj privátot, ha van valami fejlemény :)
2011. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Újra én...

Egy msn-ezést össze tudnál nekem hozni a lánnyal?

Amúgy milyen a vérmérséklete? Aranyos, kedves?

És merre felé lakik?


Bocsi, de teljesen felvillanyozódom még annak is a gondolatától, hogy beszélgethetek vele esetleg.


Pusziltatom! :-)

2011. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát ő elég visszahúzódó és félős, meg valamilyen szinten szégyenli is ezt hogy ő ilyen.de ha most én elmondom neki hogy a háta mögött elkotyogtam a titkát akkor engem megöl.nem hinném hogy össze tudlak titeket hozni...
2011. máj. 10. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!