Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rábírni magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rábírni magam, hogy odamenjek a lányhoz?

Figyelt kérdés
Az a baj ,hogy nekem ez a csajozás téma csak elméletben megy a gyakorlatba viszont nem kifejezetten tudom átültetni a dolgot. Attól tartok főleg hogy elküldene , nem tetszek neki , magyarán jól beégek. Nem mondom hogy én vagyok Casanova de szerintem nem vagyok olyan ronda se, az igényeim se nagyok annyira hogy teljesíthetetlenek legyenek. Lehet az is bejátszik a dolgokba h eddig nem voltbarátnőm. Nem cigizek, nem iszok stb... nem mérgezem magam egyéb dolgokkal és azért nem is szándékozom rászokni egyikre se hogy ettől "nagyobb" legyek... Bár lehet ez a menő mostanság. Mit ajánlanátok nekem ezek ismeretében?
2009. márc. 10. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló cipőben. Az a lényeg, hogy ne akarj görcsösen csajozni, azt valahogy megérzik a lányok.

Nyugodt legyél, és ne úgy menj hozzá, hogy barátnőnek kell, hanem úgy, hogy ismerkedni akarsz, szórakozni. Lazább maradsz, és több esélyed lesz, nekem bevált.:)

2009. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jól teszed, hogy nem bagózol, piálsz stb ;-)

Hát ide csak 1 kis önbizalom kell :-) Ha beégsz, beégsz ez van. :-P

De nem olyan gonosz szerintem, hogy így visszautasítson :D Sőt.. Lehet, hogy nem is lesz rá oka :-) Ha ilyen bátortalan vagy akkor próbálj meg apránként közeledni hozzá :-)

2009. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy nem merek odamenni mert mivel nem igazán ismerem nem nagyon van mit beszélni vele :((annyira ismerem h előadásokon látom meg a gyakorlatok minimum felén vele vagyok , tehát végül is ismerhet minimum látásból... ja és 19/f vok és amúgy nincs barátja)
2009. márc. 10. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Menj el bulizni, mondod, hogy nem iszol, de 1-2 feles (de tényleg csak kevés) meghozza az önbizalmat. Most lehet lepontozni meg amit kell, de akkor is hatásos.
2009. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt nem mondtam nem kis k....vát akarok...
2009. márc. 10. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Ha közös előadáson vagytok és gyakorlaton is, akkor az máris elég arra, hogy egy kezdő témátok legyen.

Mellé kerülsz, aztán rákérdezel, hogy tetszik e neki az előadás, vagy akármit ezekkel kapcsolatban.

Ha szimpi vagy neki, akkor nem fog folyton egyszavas válaszokat adni, esetleg mosolyog is, és akkor lehet bármiről beszélgetni.

Aztán ha jót dumcsiztatok, akkor az előadás végén megmondod neki, hogy élvezted a társaságát, szívesen folytatnád egy teázóban pénteken, vagy akármi.

2009. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát "véletlen" leülni mellé nem nehéz , de a többi már igen mivle legalább 2 barátnője ül mellette, ez az 1 ik gikszer a másik meg hogy a haverjaimat se lehet rólam leszakítani.
2009. márc. 10. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismét az első hsz vagyok:D

A haverjaidat biztos rátudod beszélni, hogy éppen mit szeretnél elérni, a másik gond már picit neccesebb.:)

Ha mindig ott vannak, akkor írj egy cetlire valami olyat, hogy "mindig melletted ülnek a barátnőid, hogy ne tudjak a közeledbe férkőzni?" És írd rá a mobilszámod.

Ezt pedig tedd az ölébe vagy a kezébe az előadás közben.

Biztos kíváncsivá teszed ezzel, és ha van esélyed, akkor jönni fog az sms nagyon hamar.:)

Fontos, hogy ne bejáratott dologgal közeledj, mert azzal mindennap megtalálják a csajokat, legyél kreatív;)

2009. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,sokkal jobban fogod sajnálni,hogy nem csinátlál valamit,hogy összeismerkedj vele,mintha beégnél:-) Igy még esélyed sincs rá,gondolj erre.Mindenki égett már be,kosarazták ki,utasitották el,szakitottak vele.ha kikosaraz valaki,akor egy ideig szomoru leszel..de utána eszedbe fog jutni,hogy te legalább mindent megtettél,és az élet megy tovább:-)
2009. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!