Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik tanáromba nem tom kiverni a fejemből sajnos heti 3x van órám vele és még plusszba ba heti 1x tánc vagyis hetnte 4x talizunk mit tegyek hogy kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek mert egyre rosszabb a dolog mindig rá gondolok. Én 14 vagyok a tanár 27 és bármelyik lány meglátná elolvadna a mosolyától. Lécci irjatok tippet.
2009. márc. 10. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni valaki mást :)
2009. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt tudom mondani hogy keresned kéne egy másik srácot.Tudom hogy nehéz én is voltam így de nem tudsz mit tenni:(
2009. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el azt a tényt, hogy ez szinte minden lánnyal megtörténik egyszer fiatalon. Túl leszel rajta, észre se fogod venni, és máris másba leszel szerelmes.
2009. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:( most sajnállak egy kicsit. a legjobb barátnőm 6 évig volt szerelmes a tanárába, náluk is ilyen volt a korkülönbség. végigcsináltam vele azt az időt, ő totál rossz úton indult el, megpróbált a tanár bizalmába férkőzni, aki végülis engedte, és mikor a barátnőm azt hitte h kölcsönös az érzés érettségi után bevallott mindent a csávó meg nagy szemeket meresztett és kiröhögte. ennyit erről. persze elfelejtette őt viszonylag hamar, de rájött h nem is ismerte igazán. azt tudta hol lakik kik a szülei mit szeret enni, stb, de hogy milyen a gondolkodása, az életfelfogása, mik az érzelmei arról semmit. így pedig nem lehetett szerelmes vagyis rájött h 6 évet elcseszett az életéből arra, hogy egy álomkép után futott.

remélem tanulságos sztori :)

2009. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Hehe, nekem is van egy romantikus kis történetem:) Tanár vagyok,viszonylag fiatal(26), és nem is az a madárijesztő jellegű. Egyszer elmentem a diákjaimmal bulizni- végzősök búcsúztatása. Nagyon jó volt a hangulat , rég szórakoztam már ilyen jól. Hajnalban szép lassan elfogytak a "gyerekek", már csak 3man voltunk, és elindultunk haza. Az egyik tanítványom eljött hozzám, nem is tudom már milyen indokkal.Még néhány órát beszélgettünk,felszenteltük a házi italkészletem, majd mire észbekaptam Ő már az ágyambam hempergett:) Látszott tök élvezi,hogy egy tanár ágyában fekszik... Aztán szépen bealudt, ahogy illik:) Betakartam, majd behajtogattam magam a fotelbe - eszembe sem jutott a szex.Na szóval, azóta már "normális" kapcsolatban él és nagyon jóban vagyunk.Tudunk egymás szemébe nézni és jót mosolygunk ha eszünkbe jut ez a dolog.Úgy érzem min2-ten megbántuk volna, ha akkor (vissza)élek a helyzettel..
2009. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én most 18 vagyok velem olyan történt egyszer néhány éve hogy volt a suliban egy uj tesitanár aki elég fiatal volt ő akkor volt 19 éves.Nagyon jol nézett ki és hát eléggé furcsáltuk a dolgot hogy egy 19 éves tanár?!Állandoan mosolygott meg minden.Meg elkezdi hogy sulin kivül ugy köszönjek neki hogy szia.Nagyon helyes volt .De csak két hétig tanított :P utána már lusta volt bemenni az órára.Egyszer-kétszer szoktam látni
2009. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
????????????Miiiiiiiii, 19éves tanár? akkor nekem mifenéért kellett 4 évig güriznem a fősulin, ha egyesek anélkül is taníthatnak??Itt valami nem stimt,mi az,hogy lusta bejárni, amikor 5perc késésért fegyelmi jár, 3fegyelmi után elbocsájtás?
2009. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi de én nem ilyen történetekre vagyok kíváncsi hanem arra hogy mit tehetnék hogy ne legyek ennyire belé zúgva tom ez igy hülyén hangzik
2009. márc. 11. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
14 vagyok, az en szerelmem (tanar) 25. pont ugyanez a sztori. eddig 3 oram volt vele, mostmar csak 2 de van egy kulonoram, mert erdekel a tantargya. (urugy) en sajnos nagyon elrontottam a helyzetet. :( nagyon kozel akartam kerulni hozza, igy is tortent, mert engedte. de velem azota se kotekszik. a tobbi lannyal egyfolytaban, es ezt persze a lanyok (rajtam kivul) elvezik. Szerintem mosolyogj sokat, de ne kovesd vagy ilyenek. ha olyan tantargya van, hogy kell hozza terkep, vagy kep, vagy barmi ilyesmi, es o kellene behozza az osztalyba, akkor menj es kerdezd meg h nem e segithetsz neki. ora elejen ha szoktatok hianyzokat jelenteni, mondd te h ki hianyzik. ha valami vicceset szol oran, akkor ne rohogj mint egy orult akarmuilyen vicces, csak mosolyogj, vagy nevess diszkreten, de ne nagyon. ha vele vagy, esetleg e kozelben vagy, sot, ha olyan tanar elott vagy, akivel tudod, hogy sokat beszelget, viselkedj minel erettebben. es ha van olyan tanar akivel tudod, hogy nagyon jo kapcsolatban van, esetleg tudod, hogy a hatadnal van, de o nem tudja, hogy te tudod, mondd valakinek akivel beszelgetsz, hogy milyen jofej xy tanar, mert.... de ne deruljon ki, hogy total bele vagy esve. :) Drukkolok neked :) Remelem neked sikerul :) nkm sajnos nem ugy tunik, mintha osszejonne :(
2009. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izééékeh11 ***** válasza:

szerintem meg mindig lógj a közelébe,és nagyonnagyon sokat beszélgess vele mindenféléről.így talán egy kicsit megunod :D vagy pedig egyszerüen járj el otthonról,és inkább menj bulizni,szórakozni,ismerkedj új srácokkal,akik majd elterelik a figyelmed arról,akit úgyse kaphatsz meg.amúgy az utolsó válaszoló: szerintem inkább ne bíztasd ennyire,mert ha összejönne a tanár a diákjával és esetleg "az" is megtörténne,ha ez kiderül,a tanárt is kirugják,és még le is csukhatják,mert ez már pedofil ........

13L

2011. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!