Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány közötti legjobb barátság?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Előbb-utóbb az egyik fél többet akar! Ezt saját magamon tapasztaltam :(
2011. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Nekem már 7 éve van egy nagyon jó fiú barátom, soha nem volt semmi köztünk,még csak gondolatban sem,pedig vagyunk olyan viszonyban,hogy ha ilyesmi lenne,megmondanánk egymásnak. de sosem volt,és nem is lesz.

22L

2011. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek azt mondják hogy létezik.

Szerintem nem:)Én is tapasztaltam ezt már,de sajnos ha van ilyen már nagyon ritkán fordul elö

2011. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

IGEN. de nem minden esetben. akivel flört van és alapvetően bejön külsőre, azzal előbb-utóbb több lesz, vagy többet fog akarni valaki legalábbis. viszont aki tényleg egyáltalán nem vonz külsőleg, és inkább komolyan el tudtok beszélgetni mindenről mint flörtöltök, azzal működhet.

nekem 5 éve lassan a legjobb barátom egy fiú, most lakótársak vagyunk hónapok óta, soha nem volt semmi és nem is lenne.

a másik, amiből nekem gyakran alakul ki fiú-lán barátság, az szakítás után. mert ha előtte barátok voltatok, utána is azok tudtok maradni.

2011. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. :) Igazából, nekem csak fiú haverjaim vannak [nem lejobb barát] ,, és velük tényleg jól eltudok beszélni, de nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen az, ha egy lánynak van egy legjobb fiú barátja, és tényleg csak azok is maradnak. .. :) 7év .. 5év .. ilyet eddig [bevallom] szinte csak azonos neműek legjobb barátságánál hallottam. :) Gratulálok Mindenkinek, ezért a fiú-lány legjobb barátságért! : ))
2011. máj. 9. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 20:43-nál a pont.
2011. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
nekem VOLT és aztán bevalotta, hogy szeret...
2013. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!