Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak barát a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barát a volt barátom vagy mást is akarhat?

Figyelt kérdés

Arról van szó,h van 1 fiú akivel 3 évvel ezelött jártam...(Nem volt köztünk semmi!) Azóta ha úgy vesszük akkor a legjobb barátom aki mindig meghallgat! Most van egy 2 éves kapcsim és ők is jóban vannak! Egyszer összevesztem barátommal és vele meg még pár haverunkkal kocsikáztunk! Nagyon jól elszórakoztunk akkor. Rendszeresen elkezdtünk msn-en beszélgetni megint!(Mivel nem szeret írogatni,ezt hanyagoltuk) De egyre többször van az,h ha megint egymás társaságában vagyunk akkor egyre gyakrabban látom,h engem néz! Lányok terén nyuszi...Én képzelődök h akar tőlem valamit vagy tényleg így van? Az a baj,h még nekem mindig tetszik :s

Kérlek szépen ne lekezelően válaszoljatok!


2009. márc. 10. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet, hogy tetszel neki, de akkor megpróbált volna visszaszerezni, és az msn-t sem hanyagolta volna. Bár te sem tettél azért, hogy visszaszerezd őt. Én csak annyit tanácsolok, hogy ezt tisztázzátok, vagy csak szimplán verd ki a fejedből. H beszéltetek erről, vagy kipuhatolóztat, és te is tetszel neki akkor sok boldogságot, ha nem tetszel neki azt is jó tudnod, hogy el tudd felejteni, és csak a mostani kapcsolatodra tuddj koncentrálni, és ne csak a "Ha ló nincs, a szamár is jó." elven légy a mostani pasiddal.
2009. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Mondjuk nem azon az alapon vagyok,h ha nincs ló... Mert szeretem a barátomat,de akkor azon az estén teljesen fellángoltam,h na mégis tetszik... Kérdezte bnőm,h mé nem jön össze velem,de ő azt írta,h én tudom...mondjuk én nem tudom,de elég bonyolult a gyerek és soha nem fogom megtudni,h mit érez :S
2009. márc. 10. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen rövidre kell zárni a dolgot, azért vagyunk emberek, hogy, ha valami félreérthető akkor azt verbalisan tisztázzuk.
2009. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!