Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasik jönnek be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

nekem: barna haj barna szem. Fülbevalóós legyen,ahh:):) legyen "hosszu" haja...annyira ne hosszu csak bőőővel vállig :) legyen vmennyire izmos. és legyen "menő":P

és nektek???

FIÚK! NEKTEK MIEN LÁNYOK JÖNNEK BE?:P:D


(bocsi a hüje kérdésért:D)

16/L


2009. márc. 11. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
nekem csak és kizárólag a hosszú hajú, teletetovált, acélbetétes bakancsos, bőrkabátos, metalos istenségek jönnek be. de ők nagyon! a többi pasira nem is tekintek férfiként...meg sem nézem őket. 25/nő
2009. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Thurston ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy menő? Hogy az emberek nagyobbik (tehát idiótábbik) része kedveli? Jó az.


Hogy milyen lányok jönnek be? Hm. Nem rossz, ha hozzám hasonlóan (természetes) szőke haja, kék szeme, és szép fehér bőre van. A külsőről ennyit. Ami lényegesebb, hogy több sütnivalója legyen mint egy "átlag embernek", és értse a tréfát.

2009. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiú ideálom jelenleg: hosszú hajú (szőke a favorit), vékony, ne legyen túl izmos, rocker vagy goth, de ne az igénytelen bunkó fajta. És ne legyen az a nagymenő nagyszájú, inkább csendesebb.
2009. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
magas, piercinges, raszta vagy ilyen "rocker" szerűség vagy cyber goth. az ilyen formák tettszenek nagyon, de majdnem mindenkibe találok valamit ami bejön, szóval nem olyan fontos, de nagyon bejön.
2009. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönnek be a pasik. Főleg a kis nyálas, nőies "falu bikája" típusok nem. De lehet azért, mert heteroszexuális férfi vagyok :)


Szeretem a pici (alacsony), hosszú, sötét hajú, magas intelligenciájú, érett gondolkodású, nőies nőket. Legalábbis egyet közülük biztosan, a többivel meg nem akarok kísérletezgetni :) (Hosszú haj azért feltétel, mert ne szeretem, ha az enyém hosszabb, mint barátnőmé :P)


(22/ffi)

2009. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hm, nekem azok a palik jönnek be, akik okosak, mivel magamat sem tartom butának. És ha már van valakim, akkor legyen már egy értelmes beszélgetőpartner is. Ezen kívül legyen kedves, és legyen akármilyen stílusú, csak engem is fogadjon el olyannak amilyen vagyok, mondjuk engem elég nehéz elfogadni:P
2009. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barna haj vagy fekete és a barna szem:)A haja legyen rövid nem nagyon szeretem ha egy fiúnak hosszú haja van.És szeretem ha érdekes szeme van pl mandula vágású az nagyon szép:)És szeretem ha nem egy izom pacsirta hanem egy kicsit olyan vékonyabb de nem olyan hogy kétszer nézem meg hogy egyszer lássam:D olyan közepes vagy esetleg egy kicsivel vékonyabb:)
2009. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt egy ideálom:

Magas(legalább 185,de inkább magasabb),barna hosszú hullámos haj,világos,lehetőleg tengerkék szemek,kis combkefe szakállka az ajkak alatt,telt sötétebb ajkak,bronzos bőr,ne legyen csontsovány,de ne is legyen kövér,legyen izmos,de ne legyen kocka hasa.Olyan kényelmes kispárna típusú poci.Legyen szőrös,a pociján,a mellbimbója körül,ahhhh...Mindemellett legyen esze,legyen őszinte és hűséges.Szeresse a szexet,de leginkább engem.


És annyira üldöztem ezt az ideát,hogy nem vettem észre a lábam előtt heverő boldogságot,aki ugyan szőke rövidhajú,de soha senkivel nem leszek olyan boldog,mint vele lehettünk volna.Így most a saját keserű pirulámat nyelem le.Szar érzés.

2009. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyen félénk és nem menő XD(nem azért mert én nem vagyok az,csak kinek kell egy beképzelt bukó állat?!,legalábbis nálunk ilyenek a menő srácok)fekete haj és bármilyen szemszín.Értsen a művészethez a zenéhez,játsszon valami hangszeren vagy énekeljen.Ne legyen kuka!Inkább folyton járjon a szája,de ha mindent nekem kell kihúzni belőle,felőlem pedig semmit sem kérdez akkor szevasztavasz.Ne legyen ilyen nagy disco-s,szeressen olvasni és legyen őszinte!ÉS ne legyen nőcsábász aki mindenkivel ágyba bújik.kb ennyi
2009. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a menőt azt nem ugy értettem h bunkó legyen :D csak ne legyen otthonülős...járjon bandázni meg ilyen dolgok:):D ja és ne legyen rámenős... nekem a barátomba az tetszik hogy mindig mondja: "örülök hogy nem vagy olyan mint a többi,lány akit ismerek" azaz ri*anc :D...
2009. márc. 11. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!