Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számomra természetes, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra természetes, hogy az arcomon, a hónaljamban, és ott lent borotválkozom, viszont a lábam, a karom és a mellkasom nem. Vélemények a szőrtelenítés ezen formájáról?

Figyelt kérdés
Számomra természetes, hogy az arcomon, a hónaljamban, és ott lennt borotválkozom, viszont a lábam, a karom és a mellkasom nem. Ám ma volt egy beszélgetés az osztályban pár lány között, és ők úgy vélték, hogy jobban tetszik nekik a szőrtelen férfi mellkas. Nem olyan durván szőrös a mellkasom, egy csík van a hasamon, és a két mellbimbóm között területen. A kérdés tehát az, hogy kinek mi a véleménye a szőrös mellkasról, mivel pár ember véleménye miatt nem kezdem el borotválni, de ha számottevő a szőrtelen vélemények száma, akkor elgondolkozom rajta.
2009. márc. 11. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem az a lényeg h nekünk vagy bárki másnak mi a véleménye rólad. elsősorban az h neked hogy tetszik. ha meg az mindegy, akkor a második a sorrendben a barátnőd. csak azért ne kezdd el borotválni mert xy a saját barátját csak úgy szereti látni.

az én barátomnak szőrtelen a mellkasa, de úgy eredetből adódóan viszont mindenhol máshol szőrös. nekem így tetszik, és ha majd ott is szőrös lesz, azt is el fogom fogadni. nekem az a meglátásom, hogy a férfi legyen férfi és a gyantázós meg borotválós piperézést hagyják a lányokra! ha csak nem valami extra higiénikus oka van, szerintem nagyon visszataszító egy totál kopasz farok látványa :|

2009. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem tetszik a csupasz mellkas

szerintem a szőrös mellkas a férfias - persze nem olyan, mint egy majom, hanem normál mértékben

a borotválás után ráadásul szinte egy óra múlva már borostás és szúr :S


28/L

2009. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd szőrösen a mellkasod :) Szexis szerintem!;) Szőrtelenül sem rossz, de sokaknak sokkal jobban néz ki szőrösebben :) de ahogy neked jó!Ne foglalkozz szerintem haverok véleményével, nem nekik kell tetsszél, hanem elsősorban magadnak és majd ha lesz akkor a párodnak.:)
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nő szőr ott ahol nőnie kell. A csupasz csigák legfeljebb a 13-18 as korosztály ideáljai, de aki komoly pasit akar nem fog leállni egy agyonborotvált sráccal. Javaslom ne borotválkozz, hanem inkább ollóval/géppel rövidítsd, ezzel megmarad a "szőrős vagyok, teng bennem a tesztoszteron" imidzs, és egész korrektül nézel ki majd tőle.
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem oserdo akkor hagyd meg!!!!!!!!!!!! csak bajlodnal vele, raadasul foloslegesen!!! a hason a csik az kifejezetten szexii :D es ha a mellkasodon sincs tul sok akkor az is. sokkal kellemetlenebb 1szuro mellkason fekudni mint 1 enyhen szorosen.
2009. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg rövidíteni lehet, bár ott nem nő meg annyira. A kósza szálakat (hosszabb mint a többi, a területtől távol, magányosan nő ki) ki lehet tépkedni csipesszel. Ennyi. Az ilyen lányokra te ne figyelj, nem olyan okosak ám mint gondolod!
2009. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem meg ez hülyeség, mert ha a téged nem zavar akkor minek borotválnád le? ha meg a barátnőd azt mondja hoyg neki jobban teccik ha csupasz, akor úgyis leszeded, nem?
2009. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom az pont jó. Páromnak is olyasmi mint amilyet te írtál. A többi meg természetesen alap(hónalj, arc, "ott"). Ezen ne agyalj mert ahány ember annyi vélemény! Ha vki szeret akkor nem hiszem h ez lenne a szakító ok:)
2009. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, én is szőrösebbre sikeredtem, a hasamon csík, a mellkasomon pedig nem hosszan, de szőrös...Kezem, lábam úgyszintén...Soha nem volt a nőkkel problémám, de hidd el, hiába vagy csupasz, ha a megabiztosságod nulla...A nőket az ilyesmi jobban érdekli, mint az hogy kinek van szőr a mellén...F/23
2009. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sorry, utolsó vagyok, az lemaradt, hogy 1.gyorsan visszanőne, és erőteljesebben, mint volt...2. Sok időbe kerülne, több időt töltenél a fürdőszobában, mint a nőd
2009. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!