Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor lehetek terhes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lehetek terhes, ha kiszakad az óvszer, ha nincs semmi baja akkor nem? Ha kiszakadna észre lehet venni?

Figyelt kérdés
a párommal már 1éve óvszerrel védekezünk,sosem volt baj, most parálok kicsit, mert azt olvastam hogy az óvszer 99%os védelmet nyújt.. Mi az az 1%?
2011. máj. 15. 16:18
 1/5 A kérdező kommentje:
légyszii, válaszoljatok!
2011. máj. 15. 16:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyári hibás óvszer.

Már szemmel láthatóan furcsa a színe, és selejtes, könnyen szakad vagy szakadtan került a csomagba.


Kb. 100 gyártói dobozonként 1 darab hibás.

1 dobozban 3 van, tehát minden 300. De ahhoz 300x kellene szexelned :D

Mondjuk, aki minden nap csinálja, annak nem nehéz elérnie :P


Illetve:


1% azt is jelenti, hogy volt már rá példa, hogy valaki pl. spirállal védekezett, meg hogy a fiú gumit használt, és mégis volt baba :D

2011. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy észre veszed, mert olyan nincs h csak egy kis lyuk van rajta. Ha van rajta egy kis lyuk akkor már el is fog szakadni, az meg feltűnő. De nekem egyik barátnőm gumi mellett a húga meg foggátló mellett fogant úh semmi nem tuti
2011. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy % veheted annak, hogy lecsúszik, elszakad...
2011. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is szeretnék segítséget kérni!!!Légyszii válaszoljatok!Szóval azt szeretném kérdezni hogy a barátom a kezeire élvezett vagyis ,,megújjazott" és úgy lehetek-e terhes??? nagyon ideges vagyok már, kérlek titeket egy értelmes választ adjatok.Előre is nagyon köszönöm.
2012. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!