Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak bejön, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak bejön, ha egy férfi sokat zabál de ennek ellenére vékony marad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ezért én mindig Laci-konyhák környékén szoktam pasizni.
2011. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagmegmaradás törvénye szerint a kajával valaminek történnie kell, tehát ha nem hízik tőle az ember, akkor sokat szarik. Vajon ez a tulajdonság mennyire vonzó egy nőnek?
2011. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, szerintem az tök jó :D

mostani barátom is tök sokat eszik és vékony. ne azt a nagyon vékonyt képzeld el, hanem tényleg nincs rajta háj és még kicsit izmosabb a válla hozzá (pedig sportolni se szokott csak tesin)


szerintem tök aranyos amikor így kajál :DDD meg én nem szeretem a kövér pasikat, de az is gáz lenne ha pasi létére nem enne rendesen.


jó persze nem úgy választok pasit, hogy 'sokat kell ennie, de maradjon vékony' de szerintem aranyos, nekem 'bejön' :)


17/L

2011. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyenesen kerülöm azokat a pasikat, akik sokat esznek! Unalom evők pfffúúújjj!
2011. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeretem, ha egy pasi sokat zabál, de az is zavaró, ha kevesebbet eszik, mint én. Szóval ha hízik, ha nem, nem szimpi a sok zabálás. Főleg, ha nekem kell főzni rá.
2011. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha a férfi kevesebbet eszik mint a nő?
2011. máj. 17. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem érted? Minden baj! Ne egyen sokat, ne egyen keveset! Egyen, de azért ne egyen!

Legyen földhözragadt, de legyen égi megváltó is egyben! Legyen izmos, de ne legyen kigyúrt állat! Legyen romantikus, de kerülje a romantikát! Legyen jó beszélgetőpartner, de ne beszéljen túl sokat! Legyen hallgatag, de ne legyen némagyerek! Legyen szép, de azért legyen ronda is! Legyen haja, de ne legyen haja!


Legyen sapka, de ne legyen sapka!

2011. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel annyira, mennyit eszik.


Volt amúgy egy exem, aki ilyen típus volt. Tök sovány volt, de nagyon sokat zabált, kolbászokat, nehéz húsokat, sok fehér kenyeret. Ja, meg rengeteg sört is ivott.


Öregkorára tuti nagy sörhasat ereszt majd...


Ami a nagy zabálások melléktermékeit illeti, hát az megvolt, elég fostos volt a lelkem, ráadásul éjt nappallá téve fingorászott.

2011. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki sokat zabál, az NEM lehet vonzó. S nem is egészséges.

Amúgy meg abszolút értelmetlen és felesleges a kérdés, inkább a humor kategóriába illene :D

2012. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondanám,hogy bejön,hanem inkább pont,hogy kerülöm az ilyet,mert felidegesít,hogy ha én csak fele annyit eszem mint ő,máris híztam 2kg-t.. :D

de egyébként amúgy sem szeretem a vékony férfiakat.

2012. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!