Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha egy pasi énekelne nektek egy szerelmes számot?

Figyelt kérdés
Vagy épp egy szerelmes duettet elénekelnétek ketten?Amúgy jó a hangja úgy képzeljétek.
2011. máj. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kiröhögném
2011. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, ne égesd magad ilyesmivel. Filmekben lehet, hogy működik, valóságban inkább kiröhögnének.
2011. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem szokott énekelni a barátom, nagyon jó hangja van, és imádom:)
2011. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer enekelt egy FERFI, 18 vagyok, o meg 30. Olyan jo erzes volt :) raadasul isteni jo hangja volt a pasinak. Raadasul olyan szamot enekelt, aminek az volt a cime, ami az en nevem...
2011. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jó hangja van, miért ne? Én biztos, nem röhögném ki, sőt. Ha olyan fiú énekelne nekem, akit tetszik / akit szeretek, kifejezetten örülnék neki:)

16/L

2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első két válaszoló egy érzéketlen, nőietlen, igénytelen "nő", inkább nevezzük őket nő neműnek.
2011. máj. 17. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem örülnék neki, vagy kiröhögném, de annyira nem jön be nekem az énekelgetés.:) Biztos meghallgatnám meg értékelném. Meg az úgy más, ha pl. itthon vagyunk, és énekelget úgy spontán, de most egy ilyen szerenád-szintű dolgot én nem annyira tudok elképzelni:) De ez biztosan emberfüggő is:D
2011. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!