Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg ennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg ennyit számít egy lány alakja?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér egyáltalán, szóval nem az van, hogy megelégeltem magam és irigykedem a vékony lányokra vagy ilyesmik... viszont nem értem, hogy miért van mindenki ezzel ennyire elfoglalva. Minden második kérdés az, hogy "nektek bejön ez az alak?", "hátrány, ha valakinek ilyen az alakja?", "ez még kövér vagy pont jó?" és hasonlók. Természetesen én is teszek azért, hogy jobban nézzek ki, egészségesen étkezem, naponta sportolok és ilyesmik, volt egy fogyós időszakom is, amikor tényleg csak a testemmel voltam elfoglalva. Mostanság viszont szívesebben élvezném az életet, ismerkednék, a szerelem is hiányzik már, de ha látom, hogy még mindig ennyit számít mindenkinek az alakja, akkor én is sokkal stresszesebb és elégedetlenebb leszek. Igyekszem elfogadni önmagam és inkább az élet többi részére koncentrálni, nem szeretném, ha továbbra is ebből állna az életem.


Van olyan fiú, aki szerint fontosabb egy lány személyisége, mint a teste? Mint mondtam, nem hanyagolom el magam, de mégiscsak nyugodtabban ismerkednék, ha tudnám, hogy annyira nem is fontos a kinézet.


Bocs, hogy hosszú lett, és köszi a válaszokat :) 15/L


2011. máj. 17. 19:47
 1/6 tsz-tag ***** válasza:
dehogy fontos a külalak...jó borotválja a lábát például, mert nem szeretem a sötétebb és sűrűbb a szőre mint nekem:D a súlyra meg csak annyit hogy én sosem külalak alapján választottam...valami megfogott benne és kész...volt 50 kilós lány is aki tetszett de volt hogy egy 70 kilós mégjobban mert éppen olyan volt a kisugárzása és a személyisége ami engem megfogott... F 20 voltam :D
2011. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akárki akármit mondd fontos a külső! kinek többet kinek kevesebbet számít... ha alapból nem tetszik első ránézésre márpedig ránézésre csak az alakját nézed akkor ugysem fogsz vele beszélgetni meg ismerkedni hanem elkerülöd...
2011. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Csak "neten" számít, avagy amikor meg akarják határozni a dolgokat. Való életben meg marhára nem, hisz nem éppen a tökéletes alakú emberekkel van tele az utca, aztán mégis boldogok tudnak lenni, mert szarnak az egész szabályosdira, és olyanokkal vannak, akikkel jól érzik magukat.
2011. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2.-al értek egyet!


IGENIS fontos a külső!


Kib@szottul nem látsz bele a másik fejébe, előbb meglátod majd utána megismered!


Azaz a külső alapján mész oda hozzá!

És hazudik azaz ember aki azt mondja h neki nem számít a külső!

Nem a lóf@szt nem!


Nem azt mondom h mindenkinek a karcsú vékony lányok tetszenek, mert mindenkinek megvan az ideálja!


Van akinek a molett van akinek a kövér van akinek a vékony, van kinek a sportos van kinek a gebe!


De fontos h a molett és a karcsú is jól nézzen ki, legyen igényes stb.


Mert ugyanúgy karcsúba, és molettbe is van csúnya!

2011. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, de én úgy vettem észre, hogy a nők nagy része sokkal kritikusabb szemmel nézi az alakját, mint a férfiak.

Persze, vannak igénytelen nők, és túl kritikus férfiak is, de most általánosságban beszélek erről =)

2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 specialsound ***** válasza:

Fontos... a lányoknak is az az első kérdése hogy nézel ki sportolsz e, mekorra a farkad és persze képed küldj azonnal.


De az utcán is az első hogy jól végignézz rajtad egy lány aztán kiderül tetszel e neki, ezt igy fiú szemszögből...

2011. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!