Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy 16 éves lány ennyire vágyik a szexre?

Figyelt kérdés

Ez miatt vesztünk össze,mert én ler.bancoztam... Folyton hallgattam tőle hogy ő mennyire szexelne,szóval elegem lett.


Ő már nem szűz.Tényleg ennyire vágyhat rá vagy csak ezzel akar kitűnni?


2011. máj. 17. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És te milyen kapcsolatban állsz az illetővel? Mert azért az nem mindegy. :D
2011. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én azóta vágyok rá nagyon, mióta lefeküdtem a barátommal. 16,5 éves voltam, mikor összejöttünk, és egy évvel később feküdtem le Vele. Azóta ha lehetne, minden nap szeretkeznék. de CSAK VELE. Más nem érdekel, csak Ő, viszont nála már a nézésétől nedves leszek... Én se tudom, mitől van, de a barátom is szexmániásnak titulált már, mivel én mindig rámászok... :D Viszont a barátom pontosan tudja, hogy az egész csak rá vonatkozik, és az igazi szeretkezésre. Tudja, hogy nem "csak úgy" imádok szexelni, hanem imádok szeretkezni VELE.

Szóval lehet, hogy valaki 16 évesen is annyira kívánja a szexet. De az is lehet, hogy kitűnni akar... Te ismered igazán, Neked kell tudni eldönteni.

20L

2011. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jin ***** válasza:

ez teljesen normális! te meg egy paraszt vagy h le ribanc0zt@d azt akit "szeretsz".bár ez után megérdemled h ott hagyjon!!!!

az nem baj h te még nem akarsz bár nem értem mért nem??

de ha ő akar akk minek mondasz neki ilyet örülj hogy eddig kitartott attól függetlenül h te nem du..tad meg!

2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 jin ***** válasza:

persze ez amit irtam csak arra vonat kozik ha a barátnőd!!

mert hanem aakkor is paraszt vagy de akk mindegy!

2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És attól mért ribanc, h szexelni akar VELED? És csodálkozol, hogy rossz néven veszi? Valami nagyon nincs rendben veled... De a barátnőddel se, ha ezek után veled marad.
2011. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mi abban a hihetetlen, hogy valaki lány létére szereti a szexet. Ha van valakid, akkor evidens hogy vágysz rá..
2011. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem a sex az elsődleges. Ha tartós kapcsolatra vágysz akkor beszéld meg vele, hogy halasszátok a szeretkezést. Amennyiben tényleg szeret, tudja türtőztetni magát érted és magáért. Ellenkező esetben ne csodálkozz, ha valaki más válik vonzóvá számára a szeretkezés központúsága miatt, majd otthagy akár 1, akár 2 év múlva. Sokkal többet nem adok a kapcsolatnak. Az is erre utal, hogy nem szűz. Szerintem mindegy neki, hogy kivel, csak legyen valaki ha így viselkedik.
2011. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja,bocsi.. Lemaradt én az osztálytársa vagyok. a csaj foyton azon gondlokozik,hogy kivel legyen egyéjszakás kalandja.
2011. máj. 17. 20:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Az durva ha egyéjszakáson gondolkodik, akkor ez egy segélykiáltás, gondolom otthon nem kap elég szeretetet
2011. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy vágyik a szexre. De ha csak egyéjszakás kell neki, akkor meg is érdemli.. Kis ribi.. :D
2011. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!