Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell az olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell az olyan férfival bánni, aki hódít, mindent bevet, és aztán mikor érzi hogy a nö belesett, teljesen hülyéreveszi? Szerintetek ez egy betegség, vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
nem kell azilyen pasival foglalkozni.....nekem se kellene :D :S :|
2011. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy típus, aki számtalan okból lehet olyan, amilyen - rossz gyerekkor, akármi - de ez a lényegen nem változtat: normális nő nem tud vele együtt élni. Nagyon sokan vannak sajnos..:S A személyiségük legmélyebb zugában gyökereznek ezek a vonások, úgyhogy ő maga sem tud ellene túl sokat tenni..
2011. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem...nem voltam benne biztos de évekkel ezelött is már eljátszotta ugyanezt,és most megint.Ez szörnyü,mintha két különbözö ember lenne néha.Dupla személyiség vagy ilyenek...
2011. máj. 18. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem ilyen ferfi nem tudna erdekelni. Csak fajdalmat okoz neked. Kit erdekel, hogy betegseg vagy sem? Ugysem valtozik meg soha, aki ilyen.
2011. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem egy ilyen teszi tönkre az életem 5 éve - anélkül, hogy párkapcsolatban lennénk... Mostanra már a talpamra álltam; de sajnos rengetegszer hagytam magam hülyére venni. Remélem, már vége... Nálad mióta tart?
2011. máj. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a lepontozás zavar...hanem tudni szeretnék, mi az indokotok, hogy ezt tettétek...Meg akarlak érteni titeket, hogy szerintetetek miért nem jó a válaszom, miért nem elfogafható az, hogy az ilyen pasi nem fog változni...és hagyni kéne....tudom h nem fog..én is benne vagyok egy ilyenben..nekem is jó lenne tudni, mégis eza vélmeényem, és ezt több helyen is olvastam ár...
2011. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az a betegség, hogy a sok hülye nő megakarja változtatni az embert! ha ő ilyen akkor ilyen, ilyen a személyisége, a világnézete, ez ellen semmit sem tudsz tenni! ha pedig ez kell akkor nem kell utána sírni, hogy "jajj, jajj nem értem, én mindent megtettem érte..." stb...
2011. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem mióta tart???He-he -he,vagy 20 éve....csak fiatalok vltunk akkor nem veszi olyan komolyan az ember,de idöseb korban már igen elgondolkodik miért lehet ilyen,vajon mi történt vele hogy ennyire élvezi hogy másokat kínoz? Persze hogy nem érdekel ö,nem vagyok már tinédzser,sem az a buta kislány akit jól be tudott csapni 16 évesen,csak kíváncsi voltam mi a véleményetek erröl a témáról. Én senkit nem pontoztam le,nem foglalkozom ilyenekkel. :-)
2011. máj. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!