Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne féljen tölem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljen tölem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, komolyan gondolkozik, totál belém van esve, ha meglát más pasikkal, jelenetet rendez, féltkenykedik, mindennap visszahallom h leitta magát miattam, és azt mondja hogy nem mer velem összejönni mert én szép vagyok és fiatalabb és nem akar több csalodást mert abba bele halna. Ha pedig azt mondom hagyjon és felejtsen el mert hugyagyú akkor meg leissza magát és hivogat h nem tud elfelejteni és szerelmes belém, ha pedig szobakerül a járás rám sem mer nézni és elsirja magát. (multkor rámhajtott az egyik jo barátja és megverte. ) mit tegyek hogy bizzon bennem? Hogy elhiggye h nem akarom bántani? :(( ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2011. máj. 18. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már beteges, szerintem csak pszihológus tud segíteni.
2011. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem véletlen hiszi, hogy bántani akarod, előbb-utóbb úgyis megbántanád. ha ennyire le van lakva idegileg akkor a legutolsó amire most szüksége van az egy nő! abból jó még nem sült ki...
2011. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért köszi nektek
2011. máj. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!