Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a gondolkodasrol? Ti ismertek ilyen embereket vagy elegge egyedi eset?

Figyelt kérdés

Egyik regi csoporttarsammal beszelgettunk, akinek a volegenye finoman szolva bunko es bekepzelt. Errol szokott "panaszkodni" a baratnom, marmint, hogy a volegenye nem tiszteli. Nem tudtam megallni, rakerdeztem finoman, hogy o milyen tulajdonsagokat lat benne, amiert erdemes vele maradnia. Erre azt mondta, hogy ot a kocsija (igen, jol hallottatok, a kocsija!) fogta meg, azert van vele, mert a kornyeken nincs is hasonlo senkinek (gondolom, hogy ezzel arra is utalt, hogy van boven penze). Azt mondja, hogy neki imponal az ilyen nagy terepjaro. :/


En elsore elegge kiakadtam, de ha belegondolunk, hany ilyen ember lehet, csak nem mondjak ki...:S


2011. máj. 19. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülye ember meg is érdemli, hogy paraszt legyen vele a párja:D
2011. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tsz-tag ***** válasza:
100%
örülj neki hogy nem neked kell vele élned...ha megint panaszkodik meg hajtsd el...ott van a kocsi meg a pénz ami imponál, mit akarsz még többet?
2011. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent a lany is gazdag csaladbol szarmazik. Annyira nem vagyunk kozeli ismerosok, csak mindig megtalal valahogy. Masok is mondtak, hogy oket is ezekkel a dolgokkal idegesiti. Nem veszi eszre magat, ha szolunk neki.
2011. máj. 19. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
van ilyen nem is kevés. jó dolog a pénz, könnyű élete lehet egy nőnek egy gazdag pali mellett, de ha gondol egyet akkor kiteszi és kész. akkor mi lesz? amúgy meg a pénzt fel is lehet élni, el is lehet veszíteni ha nem párosul hozzá ész és értelem. na meg ne feledkezzünk el arról, hogy rövid távon lehet a terepjáró orvosolja a srác bunkóságát, de éveket leélni így? lassan de biztosan tönkremegy belé az ember idegileg.
2011. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt hívják tipkus városi biccsnek. Ezért van tele a tököm a lányokkal.
2011. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Senki nem kényszerítette őt a palija mellé. Ha neki ez kell, akkor legyen vele boldog!
2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez metafora? Nem a terepjáró a lényeg, hanem a nagy...romantikája?;)
2011. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, eleg frigid lany.
2011. máj. 19. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
múltkor megyek be a főiskolára. gyönyörű tip-top értelmesnek tűnő lány akit már rég észrevettem, hozták egy új fehér terepjáróval. benne ül egy 40 körüli hapsi -jóhiszeműen gondoltam hogy a bátyja esetleg az apja-, majd akkora csókolózás vette kezdetét hogy csak néztem. melyik fiatal nőnek nem imponál egy gazdag hapsi?!
2011. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az rendben, ha a penz imponal es errol lenne szo, mert a penztol senki sem szalad el. Ha elviekben adott ket azonos kvalitasu ember es csak az anyagi helyzetukben kulonboznek, nem valasztana senki a szegenyet es nem is kell. Csak ez szerintem mar durva kategoria, mivel egyaltalan nem egymashoz valok es o penzert van csak vele. Ha pedig ezt teszi, akkor ne panaszkodjon. Amit irtal peldakent, nem biztos, hogy hasonlo. Az en parom is idosebb tolem, de nem azert, mert penze van, hanem azert, mert fiatalon ismertem meg, abban a korban pedig semmikepp nem ereztem ugy, hogy egy velem hasonlo koruval komoly kapcsolatot lehetne kialakitani. Sajnos egy 20-22 eves meg fiu, nem akarnak semmi komolyat es abban a korban mar van olyan lany, aki csaladot tervez es nem akar 28-30 eves koraig varni, amig "hozzakomolyadnak" a fiuk. Szoval az is lehet, hogy az a lany, akirol irtal igy gondolkodik.
2011. máj. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!