Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha tetszik egy lány de ő csak a legjobb barátjának tart és nem mertem neki megmondani hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz semmi.

Két lehetőséged vagy:

1:. Egyértelműen jelzed, hogy bejössz neki. 90%, hogy nemet mond, 10% igen.


2:. Legalább egy hónapig kerülöd őt, és kizárod magad rendesen a leendő udvarlók közül, és akkor kezdesz el rendesen flörtölni vele.


Ne hívd el randira, ne akarj lovag lenni, éhezted ki, és kelts vonzalmat, de ne rögtön vallj szerelmet neki.


16F

2011. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem megy minden nap rolla álmondom szinte és volt mikor montam enki hogy ne legyünk barátok mert nem birtam ki hogy nem mondhatom megn eki hogy tetszik de most ujra barátkozni akar velem vagyis már barátok vagyunk
2011. máj. 20. 22:51
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki h tetszik neked és mondd meg hogyha te nem tetszel neki akkor is maradjatok barátok :))
2011. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!