Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nöt,(a mutterom munkatársa)

Bele szerettem!!!!A napokban jeleztem is felé,az öltözöi szekrényébe betettem egy Bonbont,örült is neki,meg is köszönte!

De az egyik gond,hogy van barátja 9-éve,visszont a másik ami nem tetszik,hogy mégis másokkal találkozgat,és múltkor pont elöttem mondott valami olyat a másik palinak,hogy neki nincs ura,csak egy fedél alatt élünk!Nekem ez annyira fáj,azóta csak bánkódok,szomorú bánatos vagyok!Mit csináljak?Majnem minden nap látom,találkozunk!

Közöljem vele,hogy szeretem tiszta szívemböl????


2009. márc. 15. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem felejtsd el!

Egyébként mennyi idős vagy ?

2009. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte magadhoz.

Kell olyan nő, akit már láttál hazudni a saját párkapcsolatáról, ill. aki inkább flörtöl talán több is?

2009. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen...de nem tehetek róla,jelenleg nagyon szeretem!

Talán sok év után elfelejtem.....:(

2009. márc. 15. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Szólj a haverjaidnak, kollégáidnak, barátaidnak, stb., szedd össze a bandát és menjetek le bulizni valahova.Aztán igyál egy "keveset", és nyomulj rá valami "mellesleg" csajra, aki szexuálisan neked bejön.

Utána már nem lesz gond...

2009. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a francba.Nézz másik nőt van elég.
2009. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!