Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23 éves férfi élete során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves férfi élete során átlagosan hány nővel feküdt le? Mennyi számít már soknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én akkor egyel, és nem is akartam mással
2009. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1-5 ami normalis. 10 folott mar mkepp sok.
2009. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan 4-5 átlagos lehet... de ezt mindenki maga érzi. soknak... szerintem 10 felett már az... de mondom, ez csak az én véleményem
2009. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Nincs sok, és nincs kevés, mivel mindig kettőn áll a vásár.


Másrészt meg a nagyapám mindig azt mondogatta, hogy "Ami egy lánynak szégyen az egy férfinak dicsőség", tehát mennél több leányzót fektetett meg valaki, annál büszkébb lehet rá...legalábbis a haverok előtt (lányoknak említeni ilyet szigorúan tilos).

A "nullával" meg úgysem "dicsekszik" senki...

2009. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

már vagy fél éve olvasom ezt az oldalt, és ha csak az itten emberek válaszát figyelem akkor max 2,


de ha már kettő akkor egy casanova,


1 de azt megbánta, vagy még mindig vele van,


még mindig szűz,még vár az igazira és nem biztos ebben hogy ez gáz-e,

2009. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!