Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez most tényleg hülyítés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez most tényleg hülyítés?

Figyelt kérdés

Ha kedves vagy egy pasival, pusztán azért mert jófejnek tartod, de abszolút nem jön be? Nem tudsz rá úgy nézni, mint pasira, viszont jól elvagy vele, és ő meg ezt totál félreérti. Szerelmes lesz. Most legyek "lekezelő" és nézzem levegőnek azért, mert nem tetszik, mint férfi? Hogy ne legyen ilyen félreértés? Nem leszek bunkó, inkább tartson mindenki szemétnek. Vagy nincs igazam?

Amúgy is, miért kell félreérteni minden baráti mozdulatot?

Dühös vagyok azért, mert mások emiatt ítélnek el. Hogy hülyítem szegény srácot. Erre mondom én, hogy miért hülyíteném, egyszerűen csak kedves vagyok hozzá...

Ti mit gondoltok?


2011. máj. 24. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ne barátkozzál fiúkkal vagy ha meg igen akkor ne essen nehezedre egy kicsit megrángatni a faszát.
2011. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem mondanak ám mások hülyeséget....Gondolkodj el mit hogyan csinálsz és esetleg mit rontasz el?!


Lehet, hogy nem érzékeled jól a határokat, és túlzottan is kedves vagy, ezért érti félre mindenki. Te ezt nem érzékeled feltétlenül magadon, de lehet h másoknak így jön le. Ne legyél bunkó, de lehet, hogy túl sok kedvességet adsz.

2011. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy igazuk van, de lehet hogy csak a srácok túl naivak... egyik haverom is képes minden apró hülyeséget annak vélni hogy bejön a csajnak. egy frászt... én nem félek konkrét utalásokat tenni a csaj felé, amit ha nem akar semmit, csak pusztán rendes mint te, akkor elutasítja. és ebből lehet érteni. néhány ilyen próbálkozás után megértem és megy a barát kategóriába. szerintem ne legyél lekezelő csak azér mert nem akarsz tőle semmit!
2011. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lacsiga ***** válasza:
jegyezz meg valamit fiu és lány között nem llétezik barátság mert az egyik mindig többet akar de ha az leeén nem is akkor majd többet fog ! (pl baráti helo szex XD )
2011. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg,nehogy lefeküdj vele....
2011. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szexeljenek csak ha barátok.
2011. máj. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!