Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán viselkedik egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik egy barátom. Mit tegyek szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

6.os vagyok, első óta egy osztályba járunk, mindig is barátok voltunk, és most így egy hónapja olyan hülyén viselkedik...édesnek nevez egyszer egyszer, folyton odajön hozzám valamivel, keresi a társaságom, van hogy naponta 1 órát beszélünk telefonon.

Igazából eléggé cikizi őt az osztály, de engem nem zavarnak a "hibái". Nem mondom h tetszik, de nem is taszít... Jól esik amiket csinál, viszont nem értem...

Eddig a volt "legjobb barátnőmmel" "járt" de hát most már a csaj szinte engem is meg őt is utál...talán most őt akarná pótolni velem? Vagy rájött hogy mellettem nyugiba lehet, mert megértjük egymást és nem piszkálom? Esetleg tényleg belém zúgott?


És mellékesen felvételizett és sikerült neki, tehát jövőre már nem fogunk találkozni...szerintem...


Ha kell még valami infó, szóljatok, és köszi!


2011. máj. 24. 14:35
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Még gyerekek vagytok, élvezzétek ki, hogy ilyen izgalmas a gyerekszerelem :)
2011. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Tetszel neki. Ebben a korban már lehet. Nő vagy te is, még ha kicsi is. Ő meg fiú.
2011. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondom úgy, hogy megértsd: össze akar állni veled mint két kicsi lego.
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt nem értem hogy miért pont most? 6 év alatt soha nem állt hozzám így...az utolsó 2 hónapban?

És ha bevallaná? Hogy közöljem vele hogy részemről csak barát? Finoman hogy ne sértsem meg... És köszi a gyors válaszokat.

2011. máj. 24. 14:46
 5/6 anonim válasza:
Szerintem bánj vele úgy akár a barátnőiddel.Egyébként kérdezd meg hogy tetszel neki? (ha van még valami kérdésed, kérdezd nyugottan,ha tudok válaszolok)
2011. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretném megkérdezni mert azt veheti bátorításnak is...most így nagyon nincs konkrét kérdésem, csak nem tudom mit csináljak..mert én nem akarok tőle úgy semmit...jólesik amit így csinál"unk" de..akkor is...
2011. máj. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!