Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú és csak közelebbi barátságot szeretnék vele? De igazából az se lenne baj ha szerelmes lenne belém.

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy csak az iskolában találkozok vele és az osztálytársak biztosan észreveszik ha valamit csinálok.

Most is bármit mondok neki a barátnők és mindenki más a nyakunkon lóg rögtön és nem hagynak békén. Ami még fontos, hogy mellette ülök. Igazából az osztályban velem viselkedik a legnormálisabban. Ezért azt gondolom, hogy én se vagyok számára olyan mint bárki más. Én 12 vagyok ő nálam pár hónappal idősebb. Legfőképp 11, 12, 13, 14 évesek válaszát várom. Mert ők vannak kb. olyan életkorban mint én és ők tudják milyen ez amikor ha elmondod neki hogy, ő tetszik neked. Akkor teljesen hülye lesz és tán még ki is röhög és az osztályban sem marad titok mert elmondja a barátainak és ők biztosan szétkürtölik.


2011. máj. 24. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Menj oda hozzá és legyél vele kedves és néha többet néz a szemébe és mindig őszinte legyél vele hogy érdeklődjön az érzelmeid iránt.
2011. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak lógnod kell vele, mindig legyél mellette szünetekben, és előbb utóbb lépni fog, meghív egy italra a büfében, vagy valami hasonló. Ha semmi sem történik, akkor ez a kapcsolat amúgy se jönne össze.
2011. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de jó lenne még néhány ötlet.
2011. máj. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!